Kublov – Karlštejn 2:5

Počáteční nápor hostů přibrzdila akce domácího Hrudky, který poslal Kublov přesnou střelou do vedení. Domácí ale vedení dlouho neudrželi, hosté odpověděli již ve 12. minutě, kdy se nádherná střela Beneše z trestného kopu otřela o spodní hranici břevna a skončila v síti – 1:1. Poté se hrálo nahoru, dolů se šancemi na obou stranách. Skóre se změnilo až ve 25. minutě, kdy si střílený centr Beneše srazil nepřesným odkopem Malec do vlasní branky. Po chvíli se Karlštejn prosadil potřetí a opět u toho byl Beneš. Tentokrát po evidentním hraní rukou domácích proměnil Beneš pokutový kop.

Po změně stran poslali domácí do útoku Chrze. Ten sice přesnými přihrávkami hru Kublova oživil, na zvrat to ale nebylo. Hosty vedení o dva góly uklidnilo a když navíc v 65. minutě Hrabal přidal čtvrtý gól, bylo o vítězi rozhodnuto. Pátou branku Karlštejna pak přidal v 83. minutě Janů, který upravil na 5:1. Domácí poté ještě v závěru utkání dokázali zkorigovat stav na konečných 2:5, když se trefil agilní Chrz.

Hosté si za předvedený výkon vítězství jednoznačně zasloužili, domácí na Karlštejn neměli.

Branky: Hrudka, Chrz - Beneš 2, Hrabal, Janů, vlastní, diváci: 70, rozhodčí: Vodička. Poločas: 1:3.

Kublov: Michal - Malec, Zíma, Hamouz, Malec, Kratochvíl, Iliáš, Šumera, Holienčin, Hrudka, Karásek (Chrz).¨

Karlštejn: Císař - Houška, Maleček, Brandejs, Hrabal, Macek, Zapletal, Beneš, Tomášek, Mako, Vilhelm.