Kublov - Lochovice 2:4

Fotbal, příprava

V prvních dvaceti minutách měli hosté navrch a ze své převahy vytěžili dvoubrankové vedení. Již v 8. minutě se trefil Kadlec, po třech minutách zvýšil na 0:2 Kunc. Domácí se postupně dostávali do hry a hlavně si začali vytvářet šance. V 15. minutě se dva domácí hráči ocitli sami před brankou Lochovic, ale brankář Masaryk je o vyloženou šanci připravil. Gólu se domácí dočkali ve 20. minutě, kdy se trefil Hrouda – 1:2. O pět minut později pak Michal srovnal na 2:2.

Po změně stran za domácí nastoupil šestnáctiletý talentovaný Zítek (hořovický dorost), který nadělal obráncům Lochovic hodně starostí. Rovněž se na trávníku objevila očekávaná posila z Berouna, která jistě bude pro Kublov přínosem, pokud tedy Kublovští úspěšně dotáhnou přestup. Obě mužstva se ve druhé půli sice snažila strhnout vítězství na svou stranu, šance se ale nedařilo proměňovat. Až v 80. minutě agilní Pichl dostal hlavou hosty do vedení. O pět minut později pak Kadlec prudkou střelou z trestného kopu pojistil výhru Lochovic – 2:4.

Branky: Hrouda, Michal – Kadlec 2, Kunc, Pichl. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Sekerka. Diváků: 35.