Po divizním šlágru jsme se trenéra Králova Dvora ptali nejen na hodnocení zápasu, ale i na jeho plány do budoucna. „Sezona ještě běží, nechci dělat unáhlené závěry. Ale musím říct, že silně uvažuji o tom, že v Králově Dvoře skončím,“ nastínil trenér Miloslav Kučera, že na „zaručené zprávě“ přece jen bude alespoň špetka pravdy. „Záleží na tom, jak se k tomu postaví mužstvo, kdo z hráčů bude chtít odejít a jak zůstaneme pohromadě,“ dodal trenér Kučera.

Když poté přišla řeč na údajné působení v FK Hořovicko, má trenér Kučera naprosto jasno. „Kdo mě zná, ví, že kdybych měl působit ve zdejším okrese ve fotbale, tak jedině v Králově Dvoře. Neumím si představit, že bych šel do Hořovicka, to je absurdní nesmysl,“ popřel Kučera rázně spekulace. „Já jsem svého času řekl, že Králův Dvůr je nejlepší mužstvo na okrese s jasnou tradicí. Dnes to musím jen potvrdit. Vytvořili jsme tady kvalitní mančaft, až je to člověku líto, když přemýšlí o tom, že by tu skončil,“ dodal Kučera.

Nechme se tedy překvapit, jestli trenér Kučera bude pokračovat na lavičce Králova Dvora. Jedno je ale jisté. Do FK Hořovicko trenér Kučera nejde.