Jste hodně zklamaný?

Jsem hodně zklamaný, protože jsme od třicáté minuty hráli proti deseti a nedokázali jsme to absolutně využít, protože jsme nehráli dobře. Nešli jsme víc za vítěstvím a nechali jsme si dát vlastně laciný gól, kdy jsme nezastavili protiútok a oni se dostali jednou před branku a dali nám gól. O to je to smutnější, že jsme poté měli spoustu šancí, nebyli jsme tam dost důrazní, abychom to zvrátili. Jinak si myslím, že jsme si nezasloužili prohrát, ale takový je fotbal. Ve středu jsme byli nahoře, teď pro změnu sedíme na zadku.

Už se stalo podruhé, že jste hráli skoro celý zápas proti deseti a dopadlo to stejně, oba zápasy jste prohráli 0:1.

Dopadlo to stejně, akorát v Karlových Varech byl vyloučen dříve. My se s tím nedokážeme vypořádat. Hlavní roli v tomto hraje psychika a větší sebevědomí hráčů, které tam dneska nebylo takové, jak jsme si mysleli, že bude na tohoto soupeře. Přizpůzobili jsme se herně chodícímu fotbalu, hra do nohy, nedokázali jsme se stím vypořádat, takže šťastnější soupeř vyhrál, musíme mu pogratulovat.

Viděl jste situaci, která předcházela vyloučení hráče hostů?

Viděl, ale že bych se na ten moment zaměřil, když byl balon jinde, to ne. Ale co hráči říkali, tak byl Petr udeřen loktem, takže to asi bylo správné.

Ve druhém poločasu se hráči dožadovali pokutového kopu po zákroku na Petra Dochtora…

Od nás z lavičky je to daleko, ale co jsme s ním teď mluvil, tak říkal, že si vypíchl míč a obránce i brankář jej srazili. To by asi měla být penalta, ale nebyla, protože jí rozhodčí nepískl.

V utkání jste měli dost šancí, ale vlastně ani z jedné jste netrefili branku…

Třeba Jakub Bureš když má metr od prázdné branky míč a překopne to, k tomu není co dodat. To je nezodpovědnost.

Co musíte nejvíce zlepšit do příštího zápasu?

My bychom toho potřebovali zlepšovat více. Já si myslím, že mančaft se postupně dává dohromady a lepší se. Ale takovéto výsledky, kdy jsme lepší a prohrajeme, to nám rozhodně nepomůže a sráží nás to. Zase něco budeme honit a zase někde něco musíme urvat. To je pořád dokola.