Liberec B – Králův Dvůr 2:2

Cábelíky před utkáním postihla komplikace. „Přišlo další zranění, narychlo nám před zápasem vypadl Klička, Milan Petr má žluté karty a Fulín je zraněný. Museli jsme improvizovat,“ uvedl králodvorský trenér Miloslav Kučera, který nebyl s výkonem na půdě Liberce B příliš spokojen. „Zápas se nám moc nepovedl, nakonec jsem rád za bod. Je to paradox. Jindy je člověk zklamaný, když hraje dobře a neuhraje víc. Ale teď se nám utkání nepovedlo,“ podotkl trenér Kučera.

Králodvorští se dostali v 22. minutě do vedení, když si na přetažený centr na zadní tyči naskočil Petr Bláha a hlavou překonal Marečka. Těsné vedení cábelíci udrželi až do závěru poločasu. „Když už jsme si mysleli, že bude poločas, tak obrana špatně přistoupila ke hráčům a u rohu dostal míč Dittrich, šel přímo na branku a vyslal poměrně dobou střelu,“ poznamenal k vyrovnání trenér Kučera.

Po změně stran domácí fotbalisté dokonali obrat. „V 59. minutě jsme nechali napříč vápnem projít centr. Nikdo z hráčů nevystoupil proti a domácí hráč to dal krásnou střelou do šibenice,“ popsal branku Liberce Kučera. Hosté ale nesložili zbraně a v 78. minutě se po standardní situaci ve skrumáži nejlépe zorientoval Bureš, který prostřelil houštinu těl. Výsledkem 2:2 zápas také skončil. „Víc měli ze hry domácí, my jsme tam přijeli bránit a hrát na jednoho útočníka. Paradoxně jsme se do šancí dostali, ale nechali jsme si dát takovéto dva góly a tím pádem jsme si nezasloužili víc. Jsem za bod rád. Musím říct, že se mi utkání osobně moc nelíbilo. Zápas se nám po herní stránce nepovedl,“ zhodnotil zápas trenér Kučera.

Liberec B: Mareček - Krátký, Dejmek Ra., Kelič, Rehák, Dittrich (80. Dejmek), Gecov, Vlasko (75. Štícha), Dostálek (71. Kesner), Brožík, Zeman.

Králův Dvůr: Votruba - Hybš (72. Spurný), Bláha P., Bureš, Bláha T., Srba (90. Klička), Podzemský, Tlustý, Sklenář (46. Fikejz), Dochtor, Kyklhorn.