Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

My jsme ležérností zadělávali na ostudu, uvedl trenér Kučera

Radotín, Králův Dvůr/ V úterním přípravném utkání s Radotínem předvedli fotbalisté Králova Dvora dvě tváře. V první půli se prezentovali cábelíci hodně ležérním výkonem. „Byl jsem úplně obyčejně rozlobený na to, co hráči v první půli předváděli a jak jsme se prezentovali. Nazval bych to „mistři světa“,“ uvedl trenér Králova Dvora Miloslav Kučera.

4.2.2009

Fotbalisté Králova Dvora porazili Radotín 6:2Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Domácí Radotín, který hraje pražský přebor, narozdíl od cábelíků působil živým dojmem. Navíc po dvaceti minutách mohl být stav klidně 3:0 pro domácí. „Hráči si mysleli, že když soupeř hraje o dvě soutěže níž, že ho suverénně porazí. Ono to tak není. Nastoupilo proti nim jedenáct chlapů, kteří se snažili a hráli disciplinovaně. My jsme ležérností zadělávali na ostudu, což mě dokonale rozlobilo,“ podotkl trenér Kučera.

Jestliže po první půli, kterou vyhrál Radotín 1:0, by příznivci Králova Dvora jen nevěřícně kroutili hlavou nad herním projevem cábelíků, s druhou polovinou zápasu by určitě byli téměř všichni spokojeni. „Naštěstí to hoši ve druhé půle zachránili. Alespoň jsme dali branky, i když jsme jich mohli dát daleko více,“ poznamenal Kučera. Během třiceti minut Králodvorští pětkrát překonali domácího brankáře a ještě další šance spálili. Na druhou stranu ale cábelíci také inkasovali. „Zaráží mě, že jsme dostali dva góly,“ opřel se do defenzivy trenér Kučera, který se snažil najít pozitiva na zpackaném prvním poločasu. „Zase k něčemu je to dobré. Snad si hráči uvědomí, že proti každému soupeři se musí hrát naplno a soustředit se, aby z toho měl člověk dobrý pocit,“ dodal trenér Králova Dvora.

V dresu cábelíků se také představily dvě nové tváře. Pravého krajního obránce hrál Tlatla, který přišel ze Štětí a v útoku se představil Kříž z Ústí nad Labem. Vysoký útočník se také prosadil střelecky, když zvýšil ve druhém poločase na 4:1. V utkání se představilo také pár králodvorských talentů. „Hráli mladíci z béčka, aby se otrkali,“ poznamenal Kučera.

V sobotu ráno odjíždí fotbalisté Králova Dvora na týdenní soustředění do Luhačovic. „Tam máme vše k dispozici. Máme s tím zkušenosti. Byli jsme tam předloni. Víme, do čeho jdeme, je to tam velmi pěkné. Věřím, že tam ještě poladíme a pak začneme válčit,“ dodal na závěr trenér Miloslav Kučera.

Autor: Jan Vildmon

4.2.2009 VSTUP DO DISKUSE
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Na utkání Nový Jáchymov - Chyňava přišlo 240 diváků.
14

Zdeněk Steiner: V Jáchymově se nedělají body lehce

OBRAZEM: V Berouně slavnostně otevřeli babybox

Beroun – V Berouně byl ve čtvrtek za asistence zástupců Středočeského kraje a města Beroun slavnostně otevřen nový babybox. Beroun byl posledním městem ve Středočeském kraji, kde toto zařízení chybělo.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Střední Čechy – Vydrží, nebo lze očekávat změny? Řeč je o pevnosti aktuální středočeské koalice, v jejímž případě se zdá, že navenek vyvřelo dlouhodobější napětí. A vlastně i spory.

Ptejte se fotbalisty Lukáše Sklenáře

Beroun - Hostem Berounského deníku při on-line rozhovoru bude v pátek 20. října od 12 hodin fotbalista Lukáš Sklenář, který nedávno přestoupil do Českého Lva-Unionu Beroun.

KRÁTCE: V Berouně předají ve čtvrtek Cenu města Marii Holečkové a Karlu Žákovi

Beroun - V sále berounského kulturního domu Plzeňka se ve čtvrtek 19. října uskuteční slavnostní večer ke Dni vzniku samostatného československého státu.