Řeporyje – Loděnice 2:2

Samotné utkání zahájili aktivněji domácí hráči, ale už v 5. minutě udeřili zelenobílí. To na polovině hřiště využil hrubé chyby domácího obránce Novák, který zatáhl míč po levé straně do pokutového území, kde předložil míč jako na stříbrném podnose nabíhajícímu J. Pospíšilovi, pro kterého nebylo problémem prostřelit domácího brankáře – 0:1. Poté se domácí celek snažil o vyrovnání a blízko k němu měl v 19. minutě. To po rohovém kopu odvracel míč z brankové čáry Herejt. V 25. minutě udeřili hosté podruhé. Tentokrát Novák nabídl míč druhému z bratří Pospíšílů, Františkovi, který se odvážným průnikem dostal přes dva obránce do šestnáctky, kličkou se zbavil i brankáře a poslal podruhé míč do domácí sítě – 0:2. Ve zbytku poločasu se odehrávala hra mezi pokutovými územími a ani jedno z mužstev si nevytvořilo vyloženou příležitost.

Ani ve druhém poločasu se obraz hry příliš nezměnil. O trochu aktivnější domácí hráči se snažili o dosažení branky, ale hostující hráči je mohli z protiútoků několikrát potrestat, když alespoň pětkrát šli do přečíslení, ale ani jednou se jim nepodařilo dotáhnout přesnou finální přihrávkou akci do úspěšného konce. A trest přišel pro pasivně a bez pohybu hrající hostující hráče v samotném závěru utkání. V 88. minutě využili domácí hráči nekoncentrovanosti loděnických hráčů a po kombinaci se dostal domácí útočník sám před Patejdla a bez problémů zavěsil – 1:2. A aby toho nebylo málo, v nastaveném čase po další zbytečné ztrátě míče nechal rozhodčí domácí celek z ofsajdové pozice vyrovnat – 2:2. Hned poté utkání ukončil.

V tomto utkání podali zelenobílí zatím nejhorší výkon v přípravném utkání. Generálkou na vstup do mistrovských utkání bude utkání v sobotním dopoledni na hřišti v Hostomicích.

Branky za Loděnici: Pospíšil J., Pospíšil F. Poločas: 0:2.

Loděnice: Patejdl – Pa. Frydrych, Bartoš, Kovač, Herejt – J. Pospíšil, Dostál, T. Frydrych, Mráz (31. Bojko, 61. Paleček) – F.Pospíšil, Novák.