Loděnice - Tuchoměřice 5:1

Hned v 1. minutě skončila střela Graua na tyči hostující branky a další tvrdou střelu Herejta po odraženém míči zneškodnil Dvořák. Ve 4. minutě pak F. Pospíšil unikl hostující obraně, ale místo přihrávky na volné spoluhráče se pokusil překvapit Dvořáka střelou na bližší tyč, který mu jeho pokus chytil. Šok pro Jánskou přišel v 6. minutě, kdy hosté hned z prvního útoku udeřili. T. Cavalieri se při rychlém protiútoku vyhnul ofsajdové pasti a svůj únik proměnil - 0:1. Domácí hráči i po obdržené brance byli aktivnější, ale jejich snaha dlouho nenacházela naplnění. Až ve 22. minutě zastavili hostující obránci sólo domácího kapitána faulem a Herejt si vzpomněl na parádu z utkání s Vraným a skoro ze stejného místa i tentokrát z trestného kopu překonal hostujícího brankáře - 1:1. Tlak zelenobílých pokračoval, ale otočit utkání se podařilo až ve 41. minutě. Domácí hráči napadali hostující obránce už na hranicí pokutového území, Novák vystihl jejich rozehrávku a přízemní střelou k tyči zajistil svému mužstvu - 2:1. O dvě minuty později mohl Novák přidat pojistku, ale jeho vydařenou střelu pod břevno dokázal Dvořák nádherným zákrokem vytlačit na roh.

V první polovině druhého poločasu nedokázali domácí hráči navázat na výkon z první části utkání. Hra se vyrovnala a ve 48. minutě byl blízko vyrovnání T. Cavalieri, ale na hranici brankového území minul míč. V 52. minutě předvedli domácí hráči hezkou a rychlou akci, na jejímž konci Herejt přiťukl míč Grauovi, bohužel rána domácího kapitána skončila těsně vedle hostující branky. V 61. minutě se zaskvěl Patejdl, když vytlačil dělovku T. Cavalieriho pod břevno na roh. O minutu později pak zlikvidoval Patejdl brejk Valtra. Utkání se rozhodlo dvacet minut před koncem. V 70. minutě odvrátila domácí obrana roh hostí, odražený míč potáhl Novák, před pokutovým územím ideálně předložil míč Dostálovi, který přízemní střelou k tyči překonal Dvořáka - 3:1. O minutu později přihrál T. Frydrych míč v pokutovém území Herejtovi, jeho střelu Dvořák stačil ještě vyrazit, odražený míč Herejt posunul míč na Graua, který neměl problém zavěsit - 4:1. Poslední změna výsledku proběhla v 83. minutě, kdy dlouhý centr přiťukl střídající Majer tělem na rozběhnutého Herejta a na jeho projektil neměl Dvořák nárok - 5:1. V 85. minutě postupoval po hezké přihrávce Dostála sám na brankáře ještě T. Frydrych, ale překonat ho nedokázal. V 87. minutě se po přihrávce Graua dostal do výborné šance i Bartoš, ale branku přestřelil. Další šanci si domácí celek už nevypracoval a brzy na to dobře pískající rozhodčí Brda utkání ukončil.

Loděnice: Patejdl - Bojko (80. L. Paleček), Bartoš, Kovač, Pa. Frydrych, Novák, Dostál, Grau, T. Frydrych, Herejt, F. Pospíšil (82. Majer).

Tuchoměřice: Dvořák - Koritenský, Semerák, Rovný, J. Cavalieri, Zelený, Malíček, T.Cavalieri, Tecl, Valter, Kovář

Jiří Gall