Lány – Loděnice 0:2

Za příjemného podzimního počasí začalo utkání opatrně, ale brzy začali hostující hráči přebírat iniciativu. V 11. minutě se narodila první příležitost zápasu. Novák krásným křížným pasem poslal do nájezdu Herejta, brankář Haužvic ale výborným zákrokem šanci zmařil a ve spolupráci s obráncem si poradil i s dorážkou Pospíšila. O tři minuty později vytáhl Haužvic trestný kop Nováka mířící do šibenice a ukázal, že bude domácímu celku značnou oporou. V 18. minutě poprvé zahrozili domácí, do dobré pozice se dostal Rybář, ale z hranice šestnáctky přestřelil. Ve 23. minutě se zelenobílí poprvé radovali. Unikající Grau našel nabíhajícího T. Frydrycha, který umístil míč po zemi k pravé tyči – 0:1. Po chvíli mohl zvýšit Pospíšil, Haužvic ale vytáhl z rukávu další skvělý zákrok. Poté hra upadla do průměru a do půle se diváci dalších šancí nedočkali.

I na začátku druhého poločasu byli zelenobílí aktivnější a již ve 48. minutě po krásném centru Nováka z pravé strany měl šanci Herejt, ale míč netrefil na „desítce“ právě ideálně, a proto skončil těsně vedle tyče. V 55. minutě vyzpovídal domácí obranu dalším únikem Grau, ale jeho zpětnou přihrávku od brankové čáry stačil vracející se domácí hráč srazit na roh. Ani v dalším průběhu hry se nedařilo ani jednomu z celků dotáhnout svoje akce do nebezpečného zakončení. Do černého nemířila ani střela Dostála z hranice pok. území, ani dalekonosný pokus Rajgla z trestného kopu. Pojistku Loděnici přinesla až 85. minuta, kdy vyhrál Křížek souboj ve středovém kruhu s domácím obráncem a poslal do úniku po pravé straně Bojka, který před pokutovým územím našel ideálně nabíhajícího Dostála, jenž se kličkou zbavil posledního obránce a technickou střelou nedal domácímu brankáři šanci – 0:2. Poslední šanci na změnu výsledku měl v 89. minutě loděnický Herejt, který unikl domácí obraně, ale v pokutovém územím jej zastavil skluzem vracející se domácí kapitán Dudášik. Další příležitost si už ani jeden celek nevypracoval, a proto mohl výborný rozhodčí Hamšík utkání ukončit.

Podruhé za sebou fungovala zelenobílým bez chyby obrana v čele se šéfem Kovačem a potěšujícím výsledkem je druhé čisté konto v řadě.

Lány: Haužvic – Humr, Rajgl, Vácha, Pleiner – Dudášik, Blín, Dvořák, Kubička – Švolba, Rybář (75. Reichl).

Loděnice: Patejdl – Bojko, Kovač, Bartoš, P. Frydrych – Novák, Dostál, T. Frydrych, Grau – Herejt, F. Pospíšil (78. Křížek).

Jiří Gall