Loděnice B – Beroun B 2:2

V první půlhodině připomínal zápas spíše první letní přáteláček. Z nezáživného fotbalu vybočila 9. minuta, kdy na pravé straně nechali domácí obránci odcentrovat Štěpničku, který našel na desítce nepokrytého Krůtu, jemuž stačilo nastavit nohu a poslat míč do sítě - 0:1. Fotbal, hlavně v podání domácího celku, se začal hrát až v poslední čtvrthodině první půle. Ve 32. minutě unikl obraně hostů Bojko, přesným centrem před branku našel nabíhajícího Nováka, který poslal míč nad břevno. V 36. minutě si na odražený míč naběhl L. Paleček a jeho tvrdou střelu z dálky zastavilo břevno hostující branky. Vzápětí pronikl z levé strany Majer a centrovaný míč poslal Novák ve skluzu mimo tyče.

Druhý poločas začal opět náporem zelenobílých. Hned ve 46. minutě se objevil před brankářem Majer, ale pouze jej nastřelil. Hosté spoléhali pouze na brejky, ale Krůta ani Choc branku z hranice pokutového území netrefili. V 71. minutě se dočkal domácí celek vyrovnání. Choc v rohu pokutového území podkopl O. Mráze a z nařízeného pokutového kopu prolomil Novák střelecké prokletí v tomto utkání - 1:1. O sedm minut později se dostal domácí celek do vedení. Na dlouhý pas za obranu si naběhl Majer, který byl u míče dříve než vybíhající Zavadil a tvrdou střelou pod tělem brankáře rozvlnil síť za jeho zády- 2:1. V 80. minutě mohl M. Šmíd definitivně rozhodnout, ale zblízka poslal míč pouze do břevna a následující dorážkou trefil jen brankáře. V 84. minutě hosté kopali trestný kop ze třiceti metrů a Grajcar střelou přes zeď dal školení domácímu brankáři, který na jeho střelu vůbec nereagoval - 2:2. Ve zbývajících minutách se již výsledek nezměnil.

Loděnice B: Miška - L. Paleček, J. Mráz, Slavík, D. Paleček (46. Pe. Frydrych), M. Šmíd (84. Špringl), O. Mráz, J. Pospíšil, Majer - Novák, J. Šmíd (20. Bojko).

Beroun B: Zavadil - Jeřábek, Krčma, Lehovič, Hlávka - Urban, Grajcar, Záruba, Choc (79. Přibyl), Krůta, Štěpnička (70. Michalovský).

Jiří Gall