Loděnice B – Chyňava 5:1

Přestože z úspěšné sestavy z minulého kola chyběli domácím Šmíd a Majer, tak se po většinu utkání hrálo pod taktovkou loděnického celku. Těžký terén stěžoval kontrolu míče i pohybu, navíc hosty v prvním poločase držel ve hře výborným výkonem osmačtyřicetiletý, bývalý brankář Loděnice Ježdík, který nestačil pouze na elegantní teč Křížka těsně před brankou, při které viděl míč až v brance - 1:0.

V úvodu druhého poločasu dokázali domácí dvěma brankami rozhodnout o výsledku utkání. V 47. minutě neudržel Ježdík střelu O. Mráze z trestného kopu a Melichar dorazil míč do sítě - 2:0. V 52. minutě pak změnil směr střely Bojka špičkou kopačky L. Paleček a míč putoval za záda bezmocného Ježdíka potřetí. V 61. minutě dokázala Chyňava z rychlého protiútoku snížit, když Hakl obloučkem přehodil špatně vybíhajícího Mišku - 3:1. Na větší obrat však hosté neměli, naopak v závěrečné desetiminutovce domácí hráči přidali další branky. V 83. minutě zahrával O. Mráz rohový kop a kluzký míč si Ježdík srazil do vlastní branky - 4:1. V 88. minutě pak prošel po pravé straně opět O. Mráz, jeho přihrávka napříč pokutovým územím prošla až na Bojka, který bez problémů poslal míč do sítě - 5:1. V 90. minutě trefil ještě Špringl bombou z hranice šestnáctky břevno. To byl poslední moment utkání, které se hrálo za těžkých klimatických podmínek.

Branky: Křížek, Melichar, Paleček Lukáš, Mráz Ondřej, Bojko – Hakl. ČK: Žižka (Loděnice B), diváci: 100, rozhodčí: Marx. Poločas: 1:0.