Tetín – Loděnice B 0:2

Zelenobílí sice získali brzy herní převahu, ale těžko se dostávali do koncovky, a když se to už podařilo, tak v ní byli loděničtí hráči nedůrazní a nepřesní. Nejblíže byl v prvním poločase ke vstřelení gólu Bojko, když jeho střelu z trestného kopu zastavilo břevno. Domácí hráči spoléhali na rychlé protiútoky, které vedli hlavně přes D. Palečka, a také byli několikrát v šanci na ohrožení branky.

Ve druhém poločase byla převaha Loděnice B ještě výraznější, ale branka dlouho nepřicházela. Oba celky poté v průběhu hry trefily tyč. Rozhodnutí přišlo až v závěru zápasu. V 80. minutě se dostal do úniku za obranu z pravé strany Bojko a přízemní střelou přes obránce překonal domácího brankáře – 0:1. Potvrzení výsledku přišlo v 88. minutě, kdy dorostenci v dresu hostů předvedli pěknou akci. Po levé straně unikl Křížek, vytáhl na sebe dva obránce a předložil míč Miškovi, který s přehledem poslal míč do sítě – 0:2. V neděli čeká loděnické B mužstvo ostrý start do okresního přeboru, kdy Na Jánské hostí zkušený celek SKP Beroun.

Branky: Bojko, Miška ml. Rozhodčí: Hájek. Poločas: 0:0.

Loděnice B: Miška st. – L. Paleček, J. Mráz, Holý, D. Paleček – M. Hlaváček (46. Vyskočil), O. Mráz, Miška ml., Pe. Frydrych (75. Iliáš) – Bojko, J. Šmíd (30. Křížek).

Jiří Gall