Loděnice v divokém utkání remizovala s Hostomicemi

Praha/ Za studeného a mlhavého počasí se na umělce v Příbrami v utkaly dva týmy z berounského okresu, které se díky různému zařazení do skupin v I. B třídě nepotkají. Loděničtí, kteří k utkání nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy, měli díky technické vyspělosti po většinu utkání více ze hry, ale na konci utkání byli rádi, že nakonec neprohráli.

2.3.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Hostomice – Loděnice 4:4

Utkání mělo od začátku rušný průběh. Již ve 4. minutě upřel rozhodčí Hostomicím penaltu, když Kovač neúmyslně zasáhl vysokou nohou domácího útočníka. Rozhodčí nařídil pouze nepřímý volný kop a odražený míč poslal Vyskočil z hranice pokutového území těsně nad břevno. O dvě minuty později vyzkoušel střelou z 22 metrů F. Pospíšil poprvé Bohuňka, ale ten dokázal jeho střelu vyrazit. Penalty se diváci dočkali v 8. minutě, tuto výhodu dostali Loděničtí. To hostomický obránce udeřil v pokutovém území v hlavičkovém souboji J. Pospíšila loktem do hlavy a nařízený pokutový kop T. Frydrych bezpečně proměnil – 0:1. V 16. minutě měli hostomičtí hráči štěstí, když centr F. Pospíšila skončil na břevně za překvapeným Bohuňkem. O minutu později bylo vyrovnáno. To Miška na hranici pokutového území nedokázal uklidit míč před Vyskočilem a odražený míč poslal Hadraba pohodlně do prázdné branky – 1:1. Ve 21. minutě se pak Hostomice ujaly vedení, když se před pokutovým územím zmocnily odraženého míče a přesnou kombinací rozebraly rozhozenou loděnickou obranu a pro Vyskočila nebyl problém z hranice brankového území doklepnout míč do branky – 2:1. O tři minuty později mohli zelenobílí vyrovnat, když si na centr F. Pospíšila naběhl Křížek, ale Bohuněk jeho hlavičku zblízka reflexivně vyrazil. Vyrovnání přišlo až ve 33. minutě. To na pravé straně Křížek převzal míč, obešel obránce a přesnou, přízemní střelou z hranice pokutového území nedal domácímu strážci šanci – 2:2. A to nebylo vše. O čtyři minuty později se Loděnice ujala vedení. Bojko na polovině hřiště vybojoval balon v souboji, středem hřiště zatáhl míč a přesnou přihrávkou uvolnil F. Pospíšila, který další hezkou, přízemní střelou z hranice pokutového území překonal brankáře – 2:3. Ve 40. minutě pak ještě poslal Novák do úniku P. Frydrycha, ale nejlepší loděnický obránce svůj “výlet“ nezakončil přesně.

Do druhého poločasu poslali oba trenéři pozměněné sestavy, ale hra měla dlouho podobný průběh. V 50. minutě vyrazil hostomický brankář vydařený volej Šmída, který mířil pod břevno a vzápětí F. Pospíšil branku těsně minul. Po chvíli pak Mráz vybídl ke skórování Mišku, který ale ve skluzu poslal míč jen do břevna. Stav utkání se změnil až v 65. minutě, kdy se po rohu prosadil na přední tyči Novák – 2:4. Zdálo se, že utkání je rozhodnuto, opak byl ale pravdou. V 69. minutě ještě Miška zneškodnil sólo Vyskočila, o minutu později se ale Hostomice dočkaly. Hostomičtí rozehráli rohový kop, na bližší tyči šel do souboje P. Frydrych s hostomickým hráčem a povedlo se mu hlavou poslat míč nechytatelně do vlastní branky – 3:4. Brzy nato musel odstoupit pro zranění Grau a hosté dohrávali v deseti. Hostomice následně využily nekompaktnosti zelenobílé sestavy k náporu. V 75. minutě měli zelenobílí poslední velkou šanci, střelu Mráze ale Hrdlička vyrazil a následující dorážky zablokovali domácí obránci. V 80. minutě pak nejlepší hostomický hráč Vyskočil odmítl vyrovnání, když zblízka netrefil branku, aby nakonec v 85. minutě zařídil nerozhodný výsledek. Vyskočil se zbavil jak Palečka, tak Mišky a vydařenou střelou pod břevno vyrovnal – 4:4. Nakonec v 90. minutě mohl zařídit hostomickému celku vítězství Velebil, který zůstal v pokutovém území nepokrytý, ale míč poslal z voleje jen do náruče loděnického brankáře.

Hostomice: Bohuněk (46. Hrdlička) - Sluka (46. Lefner), Kuba, Maršálek, Kovač (46. Rybák) – Velebil, Palivec, Kačírek (46. L. Lisý), Hadraba - V. Lisý (46. Babíček), Vyskočil.

Loděnice: Miška st. - Bojko (46. Paleček), Kovač, Grau, P. Frydrych - J. Pospíšil (46. Miška ml.), T. Frydrych, Novák, Mráz - F. Pospíšil, Křížek (46. Šmíd).

Jiří Gall

2.3.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 15 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) VEDOUCÍ KUCHYNĚ, KUCHAŘI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VEDOUCÍ KUCHYNĚ, KUCHAŘI - Místo výkonu práce: Svatý Jan pod Skalou. Požadavky: praxe v oboru. Kontakt: telefonicky, emailem.. Pracoviště: Svatojánská kolej - vyšší odborná škola pedagogická, 266 01 Beroun 1. Informace: Veronika Brabcová, +420 312 256 054. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU PEČIVA A CUKROVINEK. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU PEČIVA A CUKROVINEK - Místo výkonu práce: Beroun. Upřesňující informace: nástup možný ihned, pouze noční směna. Požadavky: zdravotní průkaz. Zaměstnanecké výhody: po zapracování prémiové ohodnocení, stravenky. Kontakt: e-mailem.. Pracoviště: Pac hořovice s.r.o. - beroun 1, Na Ostrově, č.p. 274, 266 01 Beroun 1. Informace: Dana Mrkáčková, +420 311 548 627. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva OBSLUHA PIL A JINÝCH ZAŘÍZENÍ NA PRVOTNÍ ZPRACOVÁNÍ DŘEVA. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OBSLUHA PIL A JINÝCH ZAŘÍZENÍ NA PRVOTNÍ ZPRACOVÁNÍ DŘEVA - Místo výkonu práce: Libomyšl. Kontakt: telefonicky (PO-PÁ: 7:00-15:00 hod.).. Pracoviště: Dřevokomplex r + r, s.r.o. - libomyšl, 267 23 Lochovice. Informace: Jiří Roubíček, +420 775 550 600. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 13 000 Kč Pomocníci v kuchyni POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - Místo výkonu práce: Beroun. Doplňující informace: pracovní doba - 12 hod. denní směny v režimu krátký dlouhý týden. Požadavky: zdravotní průkaz. Zaměstnanecké výhody: zaměstnanci je poskytnuta strava zdarma, možnost získání výkonnostních bonusů. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 8:00-17:00 hod.) nebo osobně (Čerpací stanice OMV Beroun jih, D5 exit 18, Po-Pá od 8:00-15:00 hod.).. Pracoviště: Lucie žáčková, čerpací stanice omv beroun jih, Plzeňská, č.p. 35, 266 01 Beroun 1. Informace: Lucie Žáčková, +420 602 318 637.

Králův Dvůr si doma poradil s Brozany.

Balšánek: My hráči máme anglické týdny rádi

Herejt vyslal dvě zkušené navštívenky

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.