Mužstvo zelenobílých vprůběhu podzimu získalo titul remízového krále, ze třinácti kol totiž loděničtí fotbalisté sedmkrát remizovali. Trenéra Loděnice Ludvíka Herejta jsme se zeptali nejen, jak se mužstvo připravuje na jaro, ale i na změny vkádru a cíle pro jaro.

Loděnické mužstvo zatím nehlásí žádné změny v kádru. „Honza Pospíšil začal trénovat po operaci křížového vazu,“ zmínil jedinou změnu trenér Herejt. Zelenobílí mají vyhlédnutou jednu posilu, a to na post záložníka. „Máme vyhlédnutého jednoho hráče, ale zatím se dohadujeme sklubem, jestli ho uvolní. Chtějí na nás strašně moc peněz,“ uvedl trenér Herejt, který je spokojen sdosavadním průběhem přípravy. „V neděli začneme spřípravnými zápasy. Na Strahově se střetneme sHořovicemi. Za týden pak sehrajeme zápas se Zdicemi. Dále se utkáme sČernolicemi, Královým Dvorem B, Českým Lvem B, Lužnou a vjednání ještě máme jeden zápas,“ uvedl loděnický trenér.

Na postup vLoděnici letos nepomýšlí. „Chceme hrát vpohodě. Na postup nemáme, protože jsme na podzim ztratili zbytečně hodně bodů na domácím hřišti,“ uvedl trenér Herejt, který dodal hlavní cíl pro jarní polovinu sezony. „Chceme hrát takový ten klidný střed, abychom si vpohodě zahráli. Šanci dostanou všichni hráči, i ti mladší,“ dodal na závěr loděnický trenér. (vil)