Borotín – Loděnice 0:8 (0:3)

Pouze první čtvrthodinu vydrželi domácí fotbalisté vzdorovat sice unavenému, ale podstatně vyspělejšímu soupeři. Po několika neproměněných příležitostech zajistil Grau ve spolupráci s domácím obráncem v 18. minutě Loděnici vedení 0:1. Na konci první půlhodiny se pak na hranici pokutového území dostal k míči Abuwa a přesnou střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci – 0:2. V 41. minutě rozebrali zelenobílí domácí obranu, která zapomněla na pravé straně na Bartoše, a ten technickým zakončením překonal brankáře – 0:3. Vedení mohlo být i vyšší, ale to by Křížek musel proměnit některý ze svých nájezdů, které ale většinou končily vedle branky.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s několika změnami v sestavě a pokud domácí hráči chtěli s utkáním ještě něco udělat, po několika minutách zjistili marnost svého snažení a o výsledku bylo rozhodnuto. Už ve 48. minutě zakončil kombinační akci a poslal míč do pravého horního rohu F. Pospíšil – 0:4. A když v 52. minutě byl Mráz při dorážce před brankou rychlejší a důraznější než domácí hráči, bylo o výsledku definitivně rozhodnuto – 0:5. Navíc se domácím zranil hráč a zbytek zápasu dohrávali v deseti. V 61. minutě zakončil úspěšně akci v poloze ležícího střelce pod padajícím brankářem T. Frydrych – 0:6. O šest minut později se pak Abuwa krásně položil do stříleného centru Mráze a hlavou nedal brankáři šanci – 0:7. V 74. minutě dostal výsledek konečnou podobu, když Herejt poslal z trestného kopu z hranice pokutového území míč přesně do spodního rohu branky – 0:8. Vylepšení výsledku a svůj první hattrick mohl dosáhnout Abuwa, ale nařízený pokutový kop poslal nad břevno domácí branky.

Loděnice – 1. poločas: Patejdl – Paleček, Herejt, Bartoš, P. Frydrych – Novák, Dostál, T. Frydrych, Grau – Křížek, Abuwa.

Loděnice – 2. poločas: Patejdl – Bojko, Slavík, Herejt, P. Frydrych – Dostál, Novák, T. Frydrych, Mráz – F. Pospíšil, Křížek (65. Abuwa).

Jiří Gall