Černolice – Loděnice 1:0

Domácí hráči si v prvním poločase vypracovali jedinou vyloženou šanci v 10. minutě, kdy si černolický útočník zaběhl za loděnickou obranu, ale Patejdl pádem pod nohy hráče míč zpomalil a Bartoš jej uklidil do bezpečí. Zelenobílí byli nejblíže ke vstřelení branky v 17. minutě, kdy Dostál založil rychlý protiútok přihrávkou na F. Pospíšila, který na polovině hřiště převzal míč, natáhl na sebe dva obránce a předložil balon Křížkovi, který sice obstřelil vybíhajícího brankáře, ale i branku. Černolice byly v dalším průběhu aktivnější, díky pozorné loděnické obraně se do vyložené šance však nedostali. Zelenobílí byli blízko brance ve 28. minutě, kdy Grau poslal trestný kop z 25 metrů přímo do pravé šibenice, domácí brankář se však předvedl vynikajícím zákrokem a míč vytlačil na roh. I v závěrečné čtvrthodině hrozili zelenobílí brejky, chyběla ale přesná finální přihrávka.

Ve druhém poločase musel trenér Herejt pozměnit sestavu zelenobílých a na pozici středního obránce stáhnout svého syna. Černolice se postupem času dostávaly do stálého tlaku, neboť loděničtí hráči neudrželi míč pod kontrolou, ani pokusy o brejky se již nedařilo dotáhnout k přímému ohrožení soupeřovy branky. Černolice nakonec svůj tlak proměnily ve vítěznou branku v 82. minutě, kdy předvedly podobnou akci jako na začátku utkání, s tím rozdílem, že jejich útočník tentokrát poslal míč podél vybíhajícího Patejdla do sítě – 1:0. O chvilku později mohly Černolice vítězství potvrdit, ale sólo jejich útočníka Patejdl dokázal zneškodnit. To už zelenobílí dohrávali v deseti, neboť pro zranění ramene musel odstoupit Herejt.

Loděnice: Patejdl – Dostál (46. Paleček), Kovač, Bartoš (46. Bojko), P. Frydrych – J. Pospíšil, T. Frydrych, Herejt, Grau – F. Pospíšil, Křížek.

Jiří Gall