Loděnice – Beroun B 8:0

Pouze zahajovací seznamovací desetiminutovka měla vyrovnaný průběh. Jejím kazem bylo, že už v 8. minutě musel odstoupit pro zranění O. Mráz. Poté začali získávat převahu zelenobílí a na první branku se nečekalo dlouho. V 17. minutě poslal Novák do úniku F. Pospíšila, kterého zastavili berounští obránci v pokutovém území jen za cenu faulu a z nařízeného pokutového kopu nedal T. Frydrych střelou pod břevno Hosnédlovi šanci – 1:0. O pět minut později převzal na hranici pokutového území míč F. Pospíšil a tvrdou střelou pod břevno upravil na 2:0. Berounští hráči poprvé ohrozili Patejdla ve 27. minutě, loděnický gólman ale střelu z dálky mířící pod břevno bez problémů vytlačil na roh. O čtyři minuty později se znovu radovali loděničtí hráči. Herejt poslal do úniku krásný míč na rozběhnutého J. Pospíšila, který bez problémů přehodil vybíhajícího Hosnédla – 3:0. I ve zbytku poločasu se hrálo podle stejných not, ale další branka už nepadla.

Jestli nastupovali berounští hráči do druhého poločasu se snahou o dramatizaci, tak hned ve 48. minutě narušil jejjich plány Dostál, který naběhl za jejich obranu a svoje sólo zakončil přesně k tyči – 4:0. Další branka padla v 56. minutě, kdy zafungovala bratrská spolupráce Pospíšilů. František unikl po pravé straně a předložil ideální přihrávku před branku, takže Jan jen doklepl do prázdné branky – 5:0. V 70. minutě mohl dát za Beroun čestný úspěch Krůta, ale ze sóla Patejdla nepřekonal. O šest minut později připravil tentokrát T. Frydrych další snadný gól pro J. Pospíšila, který znovu poslal míč do odkryté branky a zkompletoval tak svůj hattrick – 6:0. V 80. minutě se pro změnu prosadil F. Pospíšil, když zblízka ze skrumáže poslal míč pod břevno – 7:0. Když už se blížil závěr utkání, tak se přece jen prosadil místní odchovanec Novák a přetažený rohový kop poslal do sítě – 8:0. Vzápětí výborný rozhodčí Mázdra utkání ukončil.

Příští přípravné utkání sehrají loděničtí fotbalisté v sobotu 14. února od 10.15 hodin opět na Tetíně s celkem Žebráku.

Branky: J. Pospíšil 3, F. Pospíšil 2, T. Frydrych z pen., Dostál, Novák. Rozhodčí: Mázdra – Červenka, Knotek. Poločas: 3:0.

Loděnice: Patejdl – Paleček, Kovač, P. Frydrych, Mráz (8. Majer) – J. Pospíšil, Herejt, T. Frydrych, Dostál – F. Pospíšil, Novák.