Loděnice B – Tlustice 2:2

Hosté se dostali brzy do vedení, když střela Jelena po teči domácího obránce přeletěla nad Miškou a míč skončil pod břevnem – 0:1. Domácí se snažili vyrovnat, střely Bojka a Majera ale cíl nenašly. Ve 24. minutě se Loděničtí dočkali, když se uvolnil Křížek a prostřelil hostujícího brankáře – 1:1. Zelenobílí se ale z vedení neradovali dlouho. O dvě minuty později přišel J. Mráz v pokutovém území o míč a na konci akce hostí neměl Bláha problém doklepnout míč do odkryté branky. Domácí tábor se v tuto chvíli hodně zlobil na pomezního, že situaci neposoudil jako ofsajdovou.

Ve druhém poločase se tlak domácího celku ještě zvýšil, přicházely i šance, ale hostující brankář čaroval. Nejblíže k vyrovnání měl v 75. minutě O. Mráz, ale jeho střela ze sedmi metrů branku minula. V závěru již hráli domácí na riziko a Tlustice mohla z brejku potvrdit vedení. Nakonec ale přišla 89. minuta, ve které si po pravé straně naběhl M. Šmíd a svůj únik zakončil přesnou střelou na zadní tyč a angličanem poslal míč do sítě – 2:2.

Loděnice B: Miška st. – L. Paleček, J. Mráz, Slavík, D. Paleček (70. Abuwa), M. Šmíd (90. J. Šmíd), O. Mráz, Miška ml., Majer, Bojko, Křížek.

Jiří Gall