Zdice – Loděnice 4:6 (1:2)

Zelenobílí byli od začátku aktivnější a zatlačili zdické fotbalisty na jejich polovinu. Už ve 4. minutě dostal Novák pas za obránce a přes snahu Kasala, který si na míč sáhl, skončila přízemní střela v síti u pravé tyče - 0:1. V 11. minutě vracel Herejt přetažený centr před branku a jeden z domácích obránců trefil hlavou tyč vlastní branky. Ve 28. minutě se již skóre měnilo. To se opět předvedl Dostál. Nejstarší loděnický fotbalista, který prožívá nejlepší střeleckou sezonu kariery, měl dost času, aby si zpracoval míč a nádhernou střelou z 25 metrů poslal míč do levé šibenice - 0:2. V závěrečné čtvrthodině domácí hráči vyrovnali hru a v 41. minutě je Svoboda po průniku z levé strany pěknou střelou do vzdálenějšího horního rohu branky vrátil do zápasu - 1:2.

V 51. minutě dostali domácí hráči dárek od střídajícího brankáře Mišky st., který nepřesnou přihrávkou našel na hranici pokutového území střídajícího Blažka, jenž poslal míč pod břevno - 2:2. Nudnou čtvrthodinu ukončila standardní situace v 67. minutě. To Novák z trestného kopu našel hlavu Herejta, který prodloužil míč do sítě 2:3. V 72. minutě bylo opět vyrovnáno, když hezkou akci zakončil prudkou střelou opět Svoboda - 3:3. V 77. minutě získali zelenobílí znovu vedení. To si Novák naběhl z pravé strany za obranu soupeře, obešel i Pánka a z úhlu poslal míč do prázdné branky - 3:4. O čtyři minuty později si naběhl na dlouhý pas Grau a obloučkem přes brankáře poslal míč do sítě - 3:5. V 86. minutě pak našel T. Frydrych na levé straně volného střídajícího Mráze, a ten přízemní střelou na vzdálenější tyč překonal brankáře pošesté - 3:6. Konečnou podobu výsledku dal v 89. minutě střelou z trestného kopu Kment, když zaskočil loděnického brankáře - 4:6.

Další přípravné utkání sehrají zelenobílí příští sobotu na hřišti účastníka pražské I.A třídy SK Řeporyje. K pohodovému a bezproblémového průběhu zápasu přispěl i výborným výkonem rozhodčí Kareš.

Zdice: Kasal – Svatý, Palek V., Palek M., Carvan, Svoboda, Stádník, Košťálek, Šinták, Huml, Kment Střídali: Pánek, Blažek, Gerold.

Loděnice: Sklenář - Pa. Frydrych, Kovač, Majer, Herejt, J. Pospíšil, T. Frydrych, Dostál, Grau, J.Šmíd, Novák. Střídali: Miška st., Miška ml., Bojko, Mráz