Kdy hrají doma: Slavoj Osek B (NE), Zaječov (SO), Durisol Všeradice (SO), Vižina (SO – 10.15), SK Rpety (SO), Spartak Žebrák B (NE), Horymír Neumětely B (NE – 14), Doubravan Újezd B (SO), Chlumec (NE), Drozdov (SO), Osov (SO – –3 hod.), Běštín (NE – 14 ), Hostomice B (SO), Sparta Podluhy (SO).

1. kolo – 23. a 24. srpna – úř začátek 17.00

Vižina - Osov, Zaječov - Hostomice B, Durisol Všeradice - Běštín, SK Rpety - Drozdov, Horymír Neumětely B - SK Doubravan Újezd B, Slavoj Osek B - Sparta Podluhy, Spartak TOS Žebrák B – Chlumec.

2. kolo – 30. a 31. srpna – úř začátek 17.00

Osov - SK Rpety, Sparta Podluhy - SK Doubravan Újezd B, Drozdov - Spartak TOS Žebrák B, Hostomice B - Durisol Všeradice, Běštín - Vižina, Chlumec - Horymír Neumětely B, Slavoj Osek B – Zaječov.

3. kolo – 6. a 7. září – úř začátek 17.00

Vižina - Hostomice B, aječov - Sparta Podluhy, Durisol Všeradice - Slavoj Osek B, SK Rpety - Běštín, K Doubravan Újezd B - Chlumec, Horymír Neumětely B - Drozdov, Spartak TOS Žebrák B – Osov.

4. kolo – 13. a 14. září – úř začátek 17.00

Osov - Horymír Neumětely B, Sparta Podluhy - Chlumec, Drozdov - SK Doubravan Újezd B, Hostomice B - SK Rpety, Zaječov - Durisol Všeradice, Běštín - Spartak TOS Žebrák B, Slavoj Osek B – Vižina.

5. kolo – 20. a 21. září – úř. začátek 16.30

Vižina – Zaječov, Durisol Všeradice - Sparta Podluhy, SK Rpety - Slavoj Osek B, SK Doubravan Újezd B – Osov, Horymír Neumětely B – Běštín, Spartak TOS Žebrák B - Hostomice B, Chlumec – Drozdov.

6. kolo – 27. a 28. září – úřední začátek 16.30

Osov – Chlumec, Sparta Podluhy – Drozdov, Hostomice B - Horymír Neumětely B, Zaječov - SK Rpety, Durisol Všeradice – Vižina, Běštín - SK Doubravan Újezd B, Slavoj Osek B - Spartak TOS Žebrák B.

7. kolo – 4. a 5. října – úř. začátek – 16.00

Vižina - Sparta Podluhy, SK Rpety - Durisol Všeradice, SK Doubravan Újezd B - Hostomice B, Drozdov - Osov, Horymír Neumětely B - Slavoj Osek B, Spartak TOS Žebrák B - Zaječov, Chlumec - Běštín.

8. kolo – 11. a 12. října – úř. začátek 16.00

Vižina - SK Rpety, Sparta Podluhy – Osov, Hostomice B – Chlumec, Zaječov - Horymír Neumětely B, Durisol Všeradice - Spartak TOS Žebrák B, Běštín - Drozdov, Slavoj Osek B - SK Doubravan Újezd B.

9. kolo – 18. a 19. října – úř. začátek 15.30

Osov – Běštín, SK Rpety - Sparta Podluhy, SK Doubravan Újezd B – Zaječov, Drozdov - Hostomice B, Horymír Neumětely B - Durisol Všeradice, Spartak TOS Žebrák B – Vižina, Chlumec - Slavoj Osek B.

10. kolo – 25. a 26. října – úř. začátek 14.30

Vižina - Horymír Neumětely B, Sparta Podluhy – Běštín, Hostomice B – Osov, Zaječov – Chlumec, Durisol Všeradice - SK Doubravan Újezd B, SK Rpety - Spartak TOS Žebrák B, Slavoj Osek B – Drozdov.

11. kolo – 1. a 2. listopadu – úř. začátek 14.00

Osov - Slavoj Osek B, SK Doubravan Újezd B – Vižina, Drozdov – Zaječov, Spartak TOS Žebrák B - Sparta Podluhy, Horymír Neumětely B - SK Rpety, Chlumec - Durisol Všeradice, Běštín - Hostomice B.

12. kolo – 8. a 9. listopadu – úř. začátek 14.00

Vižina – Chlumec, Sparta Podluhy - Hostomice B, Zaječov - Osov , Durisol Všeradice – Drozdov, SK Rpety - SK Doubravan Újezd B, Slavoj Osek B - Běštín, Spartak TOS Žebrák B - Horymír Neumětely B.

13. kolo – 16. a 17. srpna – úř. začátek 17.00

Osov - Durisol Všeradice, SK Doubravan Újezd B - Spartak TOS Žebrák B, Drozdov – Vižina, Hostomice B - Slavoj Osek B, Horymír Neumětely B - Sparta Podluhy, Běštín – Zaječov, Chlumec - SK Rpety.