12. kolo – 28. a 29. března:
Ostrovan Zadní Třebaň B - Vysoký Újezd, Chrustenice – Mořinka, FK Svatá B - Durisol Všeradice B, Stašov B - SK Chyňava, Baník Mořina - FC Liteň, Endeco Zdejcina - SK Tetín B.

13. kolo – 4. a 5. dubna:
Endeco Zdejcina - Ostrovan Zadní Třebaň B, SK Tetín B - Baník Mořina, FC Liteň - Stašov B, SK Chyňava - FK Svatá B, Durisol Všeradice B – Chrustenice, Mořinka - Vysoký Újezd.

14. kolo – 11. a 12. dubna:
Ostrovan Zadní Třebaň B – Mořinka, Vysoký Újezd - Durisol Všeradice B, Chrustenice - SK Chyňava, FK Svatá B - FC Liteň, Stašov B - SK Tetín B, Baník Mořina - Endeco Zdejcina.

15. kolo – 18. a 19. dubna:
Baník Mořina - Ostrovan Zadní Třebaň B, Endeco Zdejcina - Stašov B, SK Tetín B - FK Svatá B, FC Liteň – Chrustenice, SK Chyňava - Vysoký Újezd, Durisol Všeradice B – Mořinka.

16. kolo – 25. a 26. dubna:
Ostrovan Zadní Třebaň B - Durisol Všeradice B, Mořinka - SK Chyňava, Vysoký Újezd - FC Liteň, Chrustenice - SK Tetín B, FK Svatá B - Endeco Zdejcina, Stašov B - Baník Mořina.

17. kolo – 2. a 3. května:
Stašov B - Ostrovan Zadní Třebaň B, Baník Mořina - FK Svatá B, Endeco Zdejcina – Chrustenice, SK Tetín B - Vysoký Újezd, FC Liteň – Mořinka, SK Chyňava - Durisol Všeradice B.

18. kolo – 9. a 10. května:
Ostrovan Zadní Třebaň B - SK Chyňava, Durisol Všeradice B - FC Liteň, Mořinka - SK Tetín B, Vysoký Újezd - Endeco Zdejcina, Chrustenice - Baník Mořina, FK Svatá B - Stašov B.

19. kolo – 16. a 17. května:
FK Svatá B - Ostrovan Zadní Třebaň B, Stašov B – Chrustenice, Baník Mořina - Vysoký Újezd, Endeco Zdejcina – Mořinka, SK Tetín B - Durisol Všeradice B, FC Liteň - SK Chyňava.

20. kolo - 23. a 24. května:
Ostrovan Zadní Třebaň B - FC Liteň, SK Chyňava - SK Tetín B, Durisol Všeradice B - Endeco Zdejcina, Mořinka - Baník Mořina, Vysoký Újezd - Stašov B, Chrustenice - FK Svatá B.

21. kolo – 30. a 31. května:
Chrustenice - Ostrovan Zadní Třebaň B, FK Svatá B - Vysoký Újezd, Stašov B – Mořinka, Baník Mořina - Durisol Všeradice B, Endeco Zdejcina - SK Chyňava, SK Tetín B - FC Liteň.

22. kolo – 6. a 7. června:
Zadní Třebaň B - SK Tetín B, FC Liteň - Endeco Zdejcina, SK Chyňava - Baník Mořina, Durisol Všeradice B - Stašov B, Mořinka - FK Svatá B, Vysoký Újezd – Chrustenice.

Kdy hrají doma

Vysoký Újezd (SO), Mořinka (SO – hř. Lužce), Durisol Všeradice B (NE), SK Chyňava (NE), FC Liteň (SO), Tetín B (NE), Endeco Zdejcina (NE), Baník Mořina (SO), Stašov B (NE – 10.15), Svatá B (NE), Chrustenice (NE), Ostrovan Zadní Třebaň B (NE).