„S předvedenou hrou jsem spokojen do 25. minuty,“ podotkl trenér Lukavský. Hosté dokázali po půlhodině hry vyrovnat. „Po inkasování jsme znervózněli, nechali jsme soupeři iniciativu. Hra se vyrovnala a vypadalo to s námi všelijak,“ podotkl trenér Hořovicka B, kterému se vůbec nezamlouval výkon ze druhé půle. „Ve druhém poločase předvedená hra nebyla nijak zvláštní. Důležité ale bylo, že jsme dali gól a vyhráli,“ uvedl Lukavský.

V utkání bylo k vidění několik sporných momentů. První přišel před gólem Nelahozevsi, kdy zřejmě rozhodčí neodpískali ofsajdovou pozici hostujícího útočníka. „Podle mě to byl ofsajd. Důležitý ale je rozhodčí. Ten to neodpískal, a to je směrodatné. Jestli byl, nebo nebyl, to se nedá nic dělat. Když dostaneme hloupý gól, tak musíme hrát a ne přestat bojovat,“ poznamenal trenér Lukavský.

Další sporné momenty přišly v 73. a v 75. minutě. Nejprve byl sražen v šestnáctce domácí Kolář. „Byl to jasný faul na desítku, rozhodčí to ale neodpískal,“ podotkl trenér Lukavský. O dvě minuty později byl domácí Kolář sražen podruhé. Tentokrát na hranici šestnáctky. „Nemůžu říct, že by byl ve vnitř, ale bylo to na hraně pokutového území,“ uvedl trenér Hořovicka B, který dodal, že hosté si na nepřízeň rozhodčích nemohou stěžovat. „Rozhodčího ale nechci hodnotit, já hodnotím hráče,“ dodal Lukavský.