Mělník - Hořovicko B 5:1

Už v úvodní minutě šli domácí do vedení. Bárta zahrával trestný kop, na který si za obranu naběhl neobsazený Tomášek a z bezprostřední blízkosti hlavou pohodlně otevřel skóre. Hned po rozehrávce měli velkou šanci i hosté. Kolářovu střelu ale stačil rychlým vyběhnutím vyrazit Staněk na roh. Hosty šance povzbudila a několikrát nebezpečně vyzkoušeli domácí obranu. Jenže Hořovičtí zapomínali na zadní vrátka a domácí hráči nabídnuté šance nemilosrdně trestali. Na 2:0 zvyšoval Bárta, pro kterého hosté ve středu hřiště vystavěli dálnici, a domácí záložník bez problémů prostřelil hostujícího gólmana Šilhavého. Ten dělal, co mohl, ale nezabránil ani třetímu gólu. Cífka poslal zprava přesný centr, Jiskra si míč perfektně zpracoval na prsou a přesnou střelou opět rozesmutněl hostujícího brankáře. Hosté pak částečně hru vyrovnali, ale domácí měli i nadále několik výborných příležitostí ke zvýšení náskoku.

Úvod druhého poločasu byl ve znamení oboustranných nepřesností. Klid na domácí kopačky přinesla až 61. minuta. Cífka poslal zprava další centr na osamoceného Drápala a ten přidal chladnokrevně čtvrtý gól. Do kategorie pohledných zapadl také pátý domácí gól. Grabmüller zatáhl míč až k brankové čáře a milimetrovým centrem vyzval Jiskru, na kterého už zívala otevřená branka. Hostům se o minutu později podařila už pouze kosmetická úprava výsledku. Po hrubce v domácí obraně se míč dostal k osamocenému Tůmovi, a ten nekompromisně prostřelil Staňka. V závěru hra upadla do průměru. Jediný vzruch přinesla zbytečná červená karta pro hostujícího kapitána Raka.

Branky: 15. a 66. Jiskra, 1. Tomášek, 13. Bárta, 61. Drápal – 67. Tůma. Rozhodčí: T. Drábek. ŽK: 2:3. ČK: 85. Rak (Hoř.). Diváci: 150. Poločas: 3:0.