Mořina – Ml. Boleslav 0:4

Domácí hráčky nezačaly vůbec špatně. Několikrát se dostaly k ohrožení boleslavské branky. Při jednom závaru byla navíc sestřelena Semanová, což rozhodčí ale jako faul neposoudila. Z následného protiútoku se hosté dostali do vedení. Hned o dvě minuty později se Mladá Boleslav dostala do dvoubrankového vedení a nováčkovskou daň si Mořina vybrala v první půli ještě jednou. Hosté tedy vedli po prvním poločase 3:0. Druhá půle se dohrávala jen z povinnosti. Domácí hráčky se neprosadily, naopak hostující celek ještě pojistil své vedení.

„Mladá Boleslav byla fotbalovější a výhra v tomto zápase jí patří zaslouženě. Do dvacáté minuty jsme hráli vyrovnanou partii, jenže v rozmezí dvou minut jsme dostali dva góly a soupeř si už po zbytek času vítězství zkušeně pohlídal a mohl přidat další branky. Stále nám dělá problémy těsná a důrazná hra na tělo. S tím se holky zatím nedokáží patřičně vypořádat,“ uvedl trenér Mořiny Zita, který věří, že v následujících zápasech Mořina dokáže zabodovat.

Mořina: Sýkorová - Zitová (82. Ježková), Olšánová (54. Slováčková), Bednářová, Hahnová (62. Šmídová), Strnadová, Koubová, Adolfová, Pojkarová (74. Burdová), Semanová, Mišková.

Pavel Zita