ŽFK Trutnov - TJ Baník Mořina 2:0

Zatímco domácí fotbalistky se k utkání sešly v kompletní sestavě, Baníkovkám chybělo hned několik opor. Improvizace v nominaci a v rozestavení se však na samotném průběhu utkání příliš neprojevila a Mořina až do konce bojovala o body. V prvním poločase měly míč častěji na svých kopačkách hráčky domácího ŽFK, které postupně zvyšovaly svůj tlak. Několik nebezpečných situací před svatyní Baníku odvážnými zákroky vyřešila brankářka Lišková. Ve 35 minutě však byla zcela bezmocná proti dorážce útočnice Trutnova, která zcela osamocená před prázdou brankou Mořiny neměla se zakončením sebemenší problém. I Baníkovky však měly dobré příležitosti ke skórování a po rychlých kontrech vedených po stranách hřiště se do nadějných pozic dostala Adolfová a po ní i agilní Mišková. Ke škodě Mořinských se žádný pokus nedotáhl do konce, a tak se do kabin odcházelo veseleji domácím hráčkám.

Mořinská děvčata v nástupu do druhé pětačtyřicetiminuvky výrazně přitvrdila a přidala na důrazu v osobních soubojích, za což sice vyinkasovala od rozhodčí Lavrenčíkové několik žlutých karet, ale zároveň získala výraznou převahu. Před brankou Trutnova bylo najednou horko a při domácích stálo v těchto chvílích potřebné štěstí a nutno říci že i rozhodčí, která nenašla odvahu zapískat několik faulů okolo trutnovské šestnáctky. V 76. minutě se podařil domácím protiútok do odkryté a nezformované obrany Mořiny a z následné skrumáže se Trutnovu podařilo propasírovat míč do sítě a tím v podstatě zápas rozhodnout - 2:0.

"Holky si v prvním polačase zvykaly na nové posty a z toho důvodu byla hra z naší strany hodně kostrbatá. Po obrátce však děvčata výrazně přidala a s jejich výkonem za tuto část hry jsem spokojen. Je jen škoda, že si děvčata nepočínala chladnokrevněji a odvážněji v koncovce, poněvadž výsledek mohl být pro nás daleko příznivější. Pochvalu za bojovnost, nasazení a herní disciplínu si zaslouží všechny hráčky. Koho ale musím opět vyzdvihnout je brankářka Barča Lišková, která se v zápase prezentovala několika opravdu výbornými zákroky a dělá mi svými dosavadními výkony velkou radost," uvedl trenér Mořiny Pavel Zita.

Sestava Baníku Mořina: Lišková - Zitová, Koubová, Ježková, Šmídová - Strnadová (68. Korandová), Adolfová, Olšánová (78. Landová), Burdová - Mišková, Hahnová (89. Kšírová).