Hořovicko - Benešov 0:1

V kvalitním souboji dvou celků z popředí tabulky byli hosté po většinu času lepším družstvem. Benešov si v prvním poločasu vypracoval několik velkých šancí. Havlíček ale branku těsně minul, střelu Veinlicha brankář Mojžíš vyrazil a Turek z malého vápna nastřelil břevno. Gól nepřinesla ani hlavička Havlíčka. Domácím se nedařilo, působili ospalým dojmem, navíc prohrávali většinu soubojů ve středu hřiště a při odražených míčích. Přesto mohl skórovat Chrdle, který ale mířil jen do boční sítě. Jediný gól prvního poločasu padl po půlhodině hry. Výkop brankáře Capoucha prodloužil na půli hlavou Turek, domácí obránci zaváhali a Veinlich následně své sólo chladnokrevně zakončil.

Domácí před druhým poločasem dvakrát vystřídali a na jejich herním projevu se to pozitivně projevilo. Hrál se vyrovnaný fotbal, mírně navrch možná mělo Hořovicko, které se také dostalo do několika šancí. Jenže Vokáč, Kaufman ani Hrbáč na Capoucha nevyzráli. Více Benešovští domácím nedovolili. Hosté si bez problémů hlídali vedení, navíc po brejku mohl Štěpán přidat druhý gól, mířil ale nepřesně. Benešov si nakonec odvezl z Hořovicka zasloužené vítězství.

Branka: 30. Veinlich. Rozhodčí: Štuk. ŽK: Kaufman - Hrubý. Poločas: 0:1. Diváci: 200.

Hořovicko: Mojžíš - Bežó, Kaufman, Pivoňka, Wágner - Šmíd (46. Šubert), Nademlejnský, Rampa, Vokáč (80. Pelikán) - Chrdle (46. Hrbáč), Hrbáč

Benešov: Capouch - Štěpán, Žák, Křivohlavý, Kučaba, Havlíček, Turek (60. Němec), Bredler (84. Vrňák), Zoubek, Veinlich, Hrubý.