Jak jste spokojen s nedělním výsledkem?

S výsledkem určitě spokojen nejsem. Vázla nám hodně hra dopředu. Soupeř byl v prvním poločase lepší, měl dvě šance, my jsme si nevypracovali nic. Ve druhé půli kluci dřeli, snažili se, ale je to pořád stejné. Chybí nám stále šťáva a hlavně útočník, který by byl schopný rozhodnout utkání. V tom máme velké nedostatky, uvidíme, co s tím budeme dělat dál. Jinak je to asi zasloužený výsledek. Ve druhém poločase jsme měli náznaky šancí, byli jsme tam kolem malého vápna, věřil jsem, že tam něco přijde, ale dneska asi na víc, než na bod nebylo.

V prvním poločasu jste hráli bez důrazu a kazili jste hodně přihrávek. Po změně stran se oba nedostatky zlepšili. Co jste říkal hráčům o poločase?

Přistoupili jsme k tomu až moc vlažně. Připadalo mi to až jako přátelské utkání. Opravdu jsme dost soubojů prohrávali. Chyběl nám přechod do útočné fáze, který hodně váznul. To je alfa i omega. Herně se to zvedá, není to špatné, ale útok, to chybí více mančaftům. Admira mě svým výkonem překvapila, v prvním poločase hráli dobře. Mají tam několik velmi zajímavých hráčů a myslím, že to posílili a mužstvo vypadá velice dobře.

Soupeř měl dost vysokých hráčů, díky čemuž se vám nedařilo v hlavičkových soubojích. Gól jste ale paradoxně dali po hlavičkovém souboji.

V tu chvíli, jak jsme dali góla, to bylo chybou jejich brankáře, kdy náš hráč šel do hlavičky zády. To jsou chyby, že tam není důraz v koncovce, i když na tom pořád pracujeme. Dneska jsem v útoku opět protočil čtyři hráče, ale pořád chybí jeden útočník.

Po třech utkáních máte čtyři body, jak jste s tímto výsledkem spokojen?

Já jsem hlavně stoprocentně věřil, že vyhrajeme v Klatovech. Tam jsme hráli velmi dobře, ale bohužel výsledek, to je tragédie. To byl zápas na úplně jiný výsledek. Dnes jsem věřil, že vyhrajeme. Chtěl jsem mít devět bodů. Pro mě jsou čtyři body ze tří zápasů málo.

Nyní vás čeká na domácí půdě Třeboň, což bude hodně těžký zápas.

Třeboň je velmi dobré mužstvo. Myslím, že to bude ještě těžší než předchozí zápasy. Každý zápas je opravdu těžký. Mrzí mě, že se nám daleko více daří hrát venku, než doma před vlastními diváky. Venku podáváme mnohem kvalitnější výkony, i když někdy remizujeme nebo prohrajeme. Herní projev je venku daleko lepší.