Zápas na půdě Stašova ale nebyl pro lídra procházkou růžovým sadem. Trubín mohl jít do vedení již v 8. minutě, Seeman ale poslal míč jen do břevna. Skóre se změnilo ve 20. minutě a do vedení se dostali domácí, když nařízený pokutový kop proměnil brankář Sojka. Poté si oba celky vytvořily po jedné vyložené šanci, stav se ale neměnil. V závěru poločasu pak bylo k vidění trochu vzruchu, když byli vyloučeni Vávra s Kalinou. Do druhé půle domácí nastoupili s defenzivní taktikou, navíc brzy přišli o brankáře Sojku, který musel střídat kvůli tržné ráně na noze. Jeho náhradník si poprvé sáhl na míč, když jej lovil ze sítě po střele Seemana. V 78. minutě hosté šli do vedení, když Seeman využil zaváhání domácí obrany. V závěru se pak domácí snažili vyrovnat a nebyli daleko od bodu. V jednom případě ale skvěle zakročil Vávra a v nastavení pak lídra zachránila tyč. Trubín si tak odvezl tři body přezimovat bude na vedoucí pozici.

Třetí Praskolesy hostily v sobotu čtvrtý Osek. Hosté se dostali v prvním poločase do vedení, když se ve 22. minutě prosadil Robert Čížek. Po změně stran ovšem domácí zabrali a díky trefám Pavla Hrdličky a Hacmace dokázali utkání otočit. Díky tomuto vítězství se Praskolesy posunuly na druhou příčku, Tlustice totiž na domácí půdě uhrála se Zadní Třebaní jen bod. Hosté se dostali v prvním poločase do vedení, když Prušinovský proměnil pokutový kop. Po změně stran dokázal domácí Dolínek vyrovnat na 1:1 Vzhledem k tomu, že další gól již nepadl, body se rozdělily. Na čtvrtou příčku poskočil Beroun B, který si poradil na své půdě s Cerhovicemi. V prvním poločase měli domácí územní převahu, v zakončení ale příliš nebezpeční nebyli. Skóre se změnilo až ve druhém poločase, kdy berounskému béčku zajistili vítězství Záruba a zkušený Fujdiar.

Souboj dvou celků z chvostu tabulky přinesl velký obrat. Nižbor vedl na půdě Újezdu po poločasu 2:1. Po změně stran ale jasně dominovali domácí, kteří třemi brankami otočili utkání ve svůj prospěch.

V zápase dvou rezerv se dostala Loděnice B do vedení v závěru prvního poločasu, kdy Petr Frydrych dalekosnou střelou z trestného kopu překvapil Palka. V 67. minutě pak Loděnice zvýšila na 2:0, když se po centru O. Mráze hlavou prosadil Majer. Dvoubrankové vedení ale Loděnice B neudržela. V 78. minutě využil zaváhání domácí obrany Blažek a o tři minuty později si stoper Kulhánek naběhl na hrot a hlavou překonal Mišku. V závěru pak mohly oba celky rozhodnout o svém vítězství, dalšího gólu se ale diváci nedočkali a body se tak rozdělily.

Remíza se zrodila i na půdě Šemíků, kteří hostili SKP Beroun. Po bezbrankové první půli padly na každé straně dva góly. Domácím pomohl k remíze vlastní gól policistů. Zápas skončil výsledkem 2:2.

Výsledky: SK Tlustice – Ostrovan Zadní Třebáň 1:1 (0:1), branky: Dolínek – Prušinovský z PK, diváci: 60, rozhodčí: Ryska – Kros, Knotek. Horymír Neumětely – SK Policie Beroun 2:2 (0:0), branky: Kožurik, vlastní – Konopáč 2, diváci: 40, rozhodčí: Kareš – Šnajdr, Plecitý. SK Doubravan Újezd – SK Nižbor 4:2 (1:2), branky: Krofta, Štich D., Pergl T. 2 – David, Matějka, diváci: 60, rozhodčí: Egrt – Ryska, Pergl. AFK Loděnice B – FK Olympie Zdice B 2:2 (1:0), branky: Frydrych Petr, Majer – Blažek, Kulhánek, diváci: 50, rozhodčí: Ducký – Hájek, Červenka. Stašov – FC Freyburg Trubín 1:2 (1:0), branky: Sojka – Seeman 2, diváci: 80, rozhodčí: Vodička – Sekerka, Červenka. Praskolesy – Slavoj Osek 2:1 (0:1), branky: Pa. Hrdlička, Hacmac – R. Čížek, diváci: 70, rozhodčí: Mázdra – Vlachopulos, Chvátal. Český Lev – Union Beroun B – Union Cerhovice 2:0 (0:0), branky: Záruba, Fujdiar, diváci: 50, rozhodčí: Šnajdr – Kareš, Filip.

 1. Trubín⋌ 12 9 1 ­2 27:15 28

 2. Praskolesy⋌12 7 3 2 ­25:16 24

 3. Tlustice⋌ 12 6 5 1­ 25:18 23

 4. Beroun B⋌ 12 6 3 3 3­1:18 21

 5. Osek⋌ 12 6 1 ­5 29:21 19

 6. Z. Třebaň⋌ 12 5 4 ­3 28:23 19

 7. Stašov⋌ 12 6 1 ­5 23:22 19

 8. Cerhovice⋌ 12 4 2 6­ 21:24 14