Nižbor - Tlustice 1:2

Již úvod utkání naznačil, že k vidění bude pravá fotbalová bitva. Domácí měli již v páté minutě blízko ke gólu. Po rohu pohotová střela Davida orazítkovala břevno. Po chvíli pak na střílený centr Picka nikdo ze spoluhráčů nedosáhl. Tlustice v ničem nezůstávala pozadu. Ve 22. minutě nedůrazně střílel Dolínek. Pak přišlo sólo, po kterém se Ungr ocitl až před brankářem, ale ani tato situace ke gólu nevedla. V pětadvacáté minutě již hosté udeřili. Bystřický utekl po levé straně a přízemní střelou ke vzdálenější tyči otevřel střelecký účet utkání – 0:1.

V té době měla Tlustice vyditelně navrch, další šance ale hosté neproměnili. Domácí fotbalisté se začali prosazovat až v závěru prvního poločasu. Jenže Němečkova dělovka letěla mimo branku a neúspěšně pro Nižbor skončila také šance Davida. A tak odcházeli o půli do šaten hosté s jednogólovým vedení.

Úvod druhého poločasu vyšel domácím na jedničku. Trvdou střelu Holého ze 46. minuty ještě Červenka parádní robinzonádou vytáhl na roh, o dvě minuty později ale již domácí vyrovnali, když se zblízka prosadil David. Poté o sobě opět dali vědět hosté. Dolínek pálil z voleje nad břevno a v 55. minutě Tlustice předvedla pěknou kombinační akci, kterou ale Ungr zakončil nepřesně.

Poté byli dvakrát v šanci domácí. Davidova střela minula tyč jen o pár centimetrů a Pick nastřelil břevno. Další velká šance domácích skončila po hlavičce Svobody na tyči. To už se blížila 80. minuta, která nakonec přinesla rozhodnutí. Po chybě Svobody napálil míč nekompromisně Jelen a hosté se podruhé v utkání dostali do vedení. Závěr utkání pak patřil Tlustici, která kontrolovala hru až do závěrečného hvizdu.

Branky: David – Bystřický, Jelen. ŽK: Holý, Sevald, Pick – Turek, Ungr P., Ungr Jan. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Vodička – Svoboda, Kocourek.

Nižbor: Kubík – Hlaváček, Holý, Svoboda (Kubík), Sevald, Němeček, Pick, Němeček, Truksa (Stuna), David, Janda.

Tlustice: Červenka – Souček, Mottl, Jelen, Ungr P., Turek, Dumský (Ernest), Linhart, Bystřický, Dolínek, Ungr Jan.