Vedoucí Praskolesy se představily na půdě SKP Beroun. Domácí nastoupili značně oslabeni a i přes snahu na lídra nestačili. V první půli skórovali za Praskolesy Šteiner a Drábek, brzy po přestávce pak zvýšil na 3:0 Žalud. Poté se hrálo dlouho ve středu hřiště a kromě dalekonosné střely Soukupa, která orazítkovala břevno, se nic zajímavého na hřišti nedělo. V 72. minutě pak zvýšil na 4:0 pro Praskolesy Šeplavý. Po chvíli mohl Soukup snížit z penalty, ale policistům nebyl tentokrát přán ani čestný úspěch. Míč totiž skončil na tyči.

Zajímavý souboj druhého se třetím celkem tabulky byl k vidění v Trubíně. Z vítězství se radovali hosté z Oseku, kteří se tak dotáhli bod za Trubín. Z vítězství se radovali také fotbalisté Stašova. Ti si dokázali odvézt tři body z horké tlustické půdy. V první půli byly k vidění šance na obou stranách, prosadil se ale jen důrazný Tomáš Eichenmann, který podal v tomto utkání velmi dobrý výkon. Po změně stran se pak prosadil pěknou střelou ze dvaceti metrů Loubr. Domácí se sice v závěru snažili utkání zdramatizovat, své šance ale neproměnili.

Překvapení se zrodilo v Nižboru, kde domácí, aktuálně poslední celek tabulky, remizoval s berounským béčkem 1:1. Souboj dvou celků ze spodních pater tabulky byl k vidění ve Zdicích, kde místní rezerva hostila družstvo Cerhovic. V utkání čekali diváci na gól marně, po remíze 0:0 se body dělily. Hodně důležité střetnutí se odehrálo také na půdě Šemíků, kteří hostili béčko Loděnice. Domácí fotbalisté se v první půli dostali do jednogólového vedení. Po změně stran dokázaly oba celky jednou skórovat a všechny body tak brali Šemíci. Ze sestupového pásma se zřejmě o víkendu vymanil celek Újezdu, který dokázal bodovat naplno. Doubravan si na své půdě poradil se Zadní Třebaní, kterou porazili domácí díky brance Kyncla 1:0.

Výsledky: SK Doubravan Újezd – Ostrovan Zadní Třebáň 1:0 (1:0), branky: Kyncl R., diváci: 80, rozhodčí: Šnajdr – Plecitý, Kros. Horymír Neumětely – AFK Loděnice B 2:1 (1:0), branky: Mackovič, J. Šebek – Mráz, diváci: 40, rozhodčí: Ducký – Hájek, Kušo. SK Tlustice – Stašov 0:2 (0:1), branky: Eichenmann T., Loubr, diváci: 100, rozhodčí: Müller – Ryska, Pergl. SK Policie Beroun – Praskolesy 0:4 (0:2), branky: Žalud, Šteiner, Šeplavý, Drábek, diváci: 60, rozhodčí: Kareš – Šnajdr, Plecitý. SK Nižbor – Český Lev – Union Beroun B 1:1 (0:0), branky: Truksa – M. Přibyl, diváci: 30, rozhodčí: Svoboda – Sekerka, Gall. FK Olympie Zdice B – Union Cerhovice 0:0 (0:0), ČK: Mojžíš ©, rozhodčí: Mázdra – Filip, Pergl. FC Freyburg Trubín – Slavoj Osek 0:2 (0:1), branky: Ungr, Doležal, diváci: 70, rozhodčí: Sekerka – Ryska, Pecka.

 1. Praskolesy⋌15 10 3  ­2 35:16 33

 2. Trubín⋌15  9 2 ­ 4 27:20 29

 3. Osek⋌15  9 1 ­ 5 37:23 28

 4. Stašov⋌15  9 1 ­ 5 31:24 28

 5. ČLU Beroun⋌15  7 4  4­ 37:22 25

 6. Tlustice⋌15  6 6  ­3 28:24 24

 7. Z. Třebaň⋌15  6 4 ­ 5 34:29 22

 8. Újezd⋌15  6 3  6­ 22:31 21