Utkání na Svaté, kam zavítal sousední Trubín, se hrálo v přátelském duchu, kdy Trubín jako účastník vyšší soutěže pojal hru více útočně, naopak Svatá se soustředila spíše na defenzivu. První poločas skončil těsným vítězstvím Trubína. Po změně stran mohla Svatá vyrovnat, střelu Dřevěného z pokutového kopu ale brankář Petr Vávra zlikvidoval. Generálka se nevydařila Stašovu, který prohrál s nováčkem III. třídy. Chodouň vyhrála nad Stašovem přesvědčivě 3:0. Naopak Újezd si bez větších problémů poradil s Drozdovem, kterému nadělil pět branek.

Celkem deset branek viděli diváci v utkání Broum B s Kublovem. Po vyrovnaném poločasu 2:2 již po změně stran dominovali Kublovští, kteří nakonec vyhráli vysoko 7:3. Střelecky se hodně dařilo kublovskému Iliášovi, který zaznamenal šest branek.

Výsledky: Broumy – Bránov B 2:2 (0:2), branky: Pergler, Konopásek T. – vlastní, Štiller, diváci: 40, rozhodčí: Belanský. Stašov – Chodouň 0:3 (0:1), branky: Kořínek, Hubáček, Kothera, diváci: 60, rozhodčí: Deraj. Újezd – Drozdov 5:1 (1:1), rozhodčí: Vlachopulos. Broumy B – Kublov 3:7 (2:2), branky: Konopásek T., Konopásek P., Pergler – Iliáš 6, Chrza, diváci: 10, rozhodčí: Ducký. Tetín – Loděnice B 0:2 (0:0), branky: Bojko, Mička ml., rozhodčí: Hájek. Svatá – Trubín 1:2 (1:2), branky: Dřevěný – Šlégr 2. Kařez – Lochovice 1:3 (1:2), Cerhovice – Cheznovice 4:3, Nižbor – Roztoky 2:0 (0:0), Nižbor – Hudlice 3:1 (0:1), Vysoký Újezd – Nižbor B 5:0.