Překvapení se zrodilo také v Cerhovicích. Domácí fotbalisté vlétli na Osek jako uragán a po prvním poločase, který vyhrál Union 4:0 bylo po zápase. Po změně stran dokázali hosté jen zkorigovat na 1:4, čestný úspěch Oseku zaznamenal Doležal.

Poměrně jasné vítězství si připsal i celek Trubína, který se představil na půdě Českého Lva – Unionu Beroun B. Domácí nastoupili s hodně mladými hráči, naopak Trubín se tradičně představil v hodně zkušené sestavě. Domácí celek byl běhavější , ale proměnit šance nedokázal. Hosté zkušeně po většinu času držali míč ve své moci a především předvedli dobrou koncovku, když proměnili většinu svých šancí.

Do nové sezony vstoupily dobře Praskolesy. Ty se v domácím prostředí střetly s nováčkem ze Zdic. Praskolesy se dostaly po deseti minutách do vedení, když se prosadil Pavel Hrdlička. Poté se hrálo dlouho ve středu hřiště. Další změna stavu přišla až v 55. minutě, kdy střelou z malého vápna vyrovnal na 1:1 Šinták. Rozhodnutí nakonec přinesla 79. minuta, ve které byl faulován domácí Šimonovský a Pavel Hrdlička z následné penalty nedal Pánkovi šanci. Hosté i přes závěrečný tlak na vyrovnání již nedosáhli.

První utkání nové sezony se podařilo celku Nižboru, který se představil ve Stašově. Hosté předvedli především v prvním poločase výborný výkon a nakonec si odvezli vítězství 2:1.

Ve zbylých dvou utkáních se body dělily. Zajímavý byl především zápas v Neumětelech, kde padlo šest branek. Šemíci vedli po prvním poločase nad Zadní Třebaní 2:0, ale i přesto, že si hosté dali v utkání dva vlastence na vítězství domácí nedosáhli. Hosté totiž ve druhém poločase dokázali třikrát skórovat a nakonec zápas skončil 3:3.

Body se dělily i v Újezdu, kam přijela Tlustice. Před návštěvou kola vstřelily oba celky po jednom gólu.

Výsledky: Horymír Neumětely - Ostrovan Zadní Třebáň 3:3 (2:0), branky: Kubrycht Jar., vlastní 2 - Prušinovský 2, Jambor, diváci: 50, rozhodčí: Kareš - Šnajdr, Plecitý. SK Doubravan Újezd - SK Tlustice 1:1 (1:1), branky: Bláha - Mottl vlastní, diváci: 120, rozhodčí: Mázdra - Vlachopulos, Chvá– tal. AFK Loděnice B - SK Policie Beroun 4:0 (1:0), branky: Bojko 2, Bartoš 2, diváci: 100, rozhodčí: Krůta - Drábek, Závora. Stašov - SK Nižbor 1:2 (0:1), branky: Loubr - Truksa, Schiller, diváci: 60, rozhodčí: Pecka - Marx, Mázdra. Praskolesy - FK Olympie Zdice B 2:1 (1:0), branky: Hrdlička P. 2 - Šinták, diváci:80, rozhodčí: Závora - Špicl, Kros. Český Lev - Union Beroun B - FC Freyburg Trubín 0:3 (0:2), branky: Klička 2, Šlégr. ČK: Novák M. (Tr), diváci: 50, rozhodčí: Hájek - Klečka, Gall. Union Cerhovice - Slavoj Osek 4:1 (4:0), branky: Hnátek 2, Procházka, Baštář - Doležal, diváci: 100, rozhodčí: Vlachopulos - Sekerka, Kocourek.