Tlustice přišla v Oseku o neporazitelnost, Trubín rozhodl v zápase s policisty až v závěru

Berounsko, Hořovicko/ Vikendové kolo fotbalového okresního přeboru opět přineslo zajímavé zápasy i výsledky.

29.9.2008

OP: Beroun B - Nižbor 5:0Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Vedoucí Trubín hostil v neděli policisty a podle postavení v tabulce byli domácí jasnými favority. Jenže zápas vůbec nebyl pro lídra lehkou záležitostí. Domácí začali náporem, naopak hosté hrozili z rychlých protiútoků. A jeden takový mohl proměnit Konopáč, který ale netrefil branku. Na druhé straně podržel policisty při střele Kličky z trestného kopu brankář Janovský. V 41. minutě se diváci dočkali prvního gólu, když po sólu poslal policisty do vedení Konopáč. Domácí vyrovnali hned v úvodu druhého poločasu, kdy se po úniku Juppy prosadil v šestnáctce Hrabák. Jenže pak přišla pro domácí velká komplikace, neboť byl po druhé žluté vyloučen Vlček. Trubín měl i v deseti převahu, ale na obranu hostů nic nevymyslel. Naopak v 70. minutě domácí chybovali v obraně a Jiras trestal – 1:2. Trubín ovšem nesložil zbraně a v 81. minutě vyrovnal bodlem Porsch. Rozhodnutí nakonec přišlo až v samém závěru. V 88. minutě se z trestného kopu trefil parádně domácí Klička a zajistil tak lídrovi tři body – 3:2.

Druhé Praskolesy hostily nováčka z Loděnice. Domácí potvrdili dobrou formu a soupeře zdolali jasně 4:1. Loděnice tak po vydařeném vstupu do soutěže prohrála potřetí v řadě. Zajímavý souboj byl k vidění v Oseku, kde se střetl třetí celek soutěže se čtvrtým. Domácí o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase, který vyhráli 3:0. Osek poslal do vedení ve 20. minutě Doležal a tento stav poté vydržel až do závěru první půle. V posledních třech minutách poločasu ovšem Osek stihl dvakrát skórovat. Nejprve se prosadil Sojka a ve 45. minutě proměnil Hlavatý pokutový kop. Ve druhé půli sice Tlustice dokázala dvakrát skórovat, vedení Oseku ale pojistil s pokutového kopu Dostál.

Vyrovnané utkání bylo k vidění také v Zadní Třebani. Ta si poradila se Stašovem a posunula se na čtvrtou pozici. Šesté místo okupuje Beroun B, který v neděli dopoledne hostil poslední Újezd. Berounští sehráli velice dobře první poločas, ve kterém zasypali soupeře čtyřmi brankami. Po změně stran se již na skóre nic nezměnilo a berounské béčko tak vyhrálo 4:0.

Hodně branek bylo k vidění v prvním poločase také v Cerhovicích, které hostily Neumětely. Domácí Union skóroval v prvním poločase čtyřikrát a třígólové vedení poté dokázal udržet. V souboji dvou celků ze spodních pater tabulky hostily Zdice B celek Nižbora. V prvním poločase měli domácí mírnou převahu. Po půlhodině hry poslal domácí do vedení Kulhánek, když o chvilku dříve hosty zachránila tyč. Nižbor dokázal vyrovnat v poslední minutě prvního poločasu, kdy se po brejku prosadil Kučera. Druhý poločas již patřil jasně domácím, kteří vstřelili tři branky a připsali si vítězství 4:1.

Výsledky: Ostrovan Zadní Třebáň - Stašov 3:1 (1:0), branky: Kozák 2, Bacílek, diváci: 60, rozhodčí: Vlachopulos - Pos ml., Mázdra. Praskolesy - AFK Loděnice B 4:1 (2:0), branky: P. Hrdlička 2, J. Hrdlička, Havlík - Myška, diváci: 80, rozhodčí: Šnajdr - Plecitý, Kros. Český Lev - Union Beroun B - SK Doubravan Újezd 4:0 (4:0), branky: Krůta 2, Vopěnka, Šíma Michal, diváci: 50, rozhodčí: Drábek - Sekerka, Filip. Union Cerhovice - Horymír Neumětely 4:1 (4:1), branky: Hnátek 2, Ječmen, J. Pichlík – Kožúrik, diváci: 80, rozhodčí: Ducký - Pergl, Chvátal. Slavoj Osek - SK Tlustice 4:2 (3:0), branky: Doležal, Sojka, M. Hlavatý z PK, Dostál z PK – Keckstein, Jelen, diváci: 80, rozhodčí: Egrt - Špicl, Závora. FC Freyburg Trubín - SK Policie Beroun 3:2 (0:1), branky: Hrabák, Porsch, Klička - Konopáč, Jiras, diváci: 80, rozhodčí: Špicl - Müller, Svoboda. FK Olympie Zdice B - SK Nižbor 4:1 (1:1), branky: Kulhánek, Sluka, Blažek T., Jánský – Kučera, diváci: 80, rozhodčí: Závora - Belanský, Krůta.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 500 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Místo výkonu práce: Hořovice. Požadavky: nutný dobrý zdravotní stav (zvedání težkých břemen), trestní bezúhonnost, oprávnění na VZV vítáno - není podmínkou. Doplňující informace: možnost práce na DPP, DPČ i HPP, pracovní poměr se uzavírá jen na 3 měsíce. Kontakt: telefonicky, emailem, osobně - úřední den pro uchazeče o zaměstnání je každé Po (8:00-9:30 budova firmy Albixon, recepce), mimo tento den a hodinu je nutné se objednat (9:00-15:00).. Pracoviště: Edelwella brewery s.r.o. - hořovice, Na Cintlovce, č.p. 535, 268 01 Hořovice. Informace: Lýdie Ignaťuková, +420 775 524 329.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Lektoři dalšího vzdělávání 4 000 Kč

Lektoři dalšího vzdělávání LEKTOR/KA KURZU OBCHODNÍ DOVEDNOSTI A STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 4000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: LEKTOR/KA KURZU OBCHODNÍ DOVEDNOSTI A STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ - Místo výkonu práce: Beroun. Náplň práce: kurz obchodní dovednosti a strategického řízení bude v rozsahu celkem 5 dnů, náplň školení v oblasti: Obchodních dovedností - orientace v základních principech marketingu a v obchodní činnosti, obchodní dokumentace, jednání ve styku se zákazníky a další, náplň školení v oblasti: Strategického řízení - strategické řízení organizace, metody a techniky, finanční strategie a finanční managment, termíny školení jsou v jednání. Doplňující informace: možnost práce na DPP, odměna 4000 Kč za den školení, VŠ vzdělání lektora je podmínkou. Kontakt: zaslat životopis emailem (do předmětu emailu uveďte "Obchodní dovednosti - Beroun").. Pracoviště: Ing. et bc. lenka štichauerová - beroun, Nám. M.Poštové, č.p. 49, 266 01 Beroun 1. Informace: Radek Kahánek, +420 604 500 052.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 200 Kč

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech UKLÍZEČI A POMOCNÍCI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: UKLÍZEČI A POMOCNÍCI - Místo výkonu práce: Beroun. Trestní bezúhonnost. Kontakt: telefonicky (Po+Čt 9:00-11:00).. Pracoviště: Ps rexter s.r.o. - beroun, Na Ostrově, č.p. 274, 266 01 Beroun 1. Informace: Koval Oleksij, +420 776 383 333.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 500 Kč

Prodavači drogistického zboží, kosmetiky VEDOUCÍ PRODEJNY. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VEDOUCÍ PRODEJNY - Místo výkonu práce: Záluží. Upřesňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky: ideálně vyučen v oboru, praxe v obchodu výhodou. Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 100 kč, příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na masáže, odměny při životním a pracovním výročí, ročně kvalitativní prémie, poukázky na nákup zboží. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 6:00-14:30hod.), e-mailem (zaslat životopis).. Pracoviště: Coop hořovice, družstvo - záluží, 267 61 Cerhovice. Informace: Eva Červenková, +420 311 548 710.

11

Očekávejte silniční děs: přichází období oprav

5

Klíšťata netrápí lidi ve všech regionech stejně

Rozšířená realita v žaláři a dobře skrytá marihuana pro Poláky: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 18. června 2018.

Cestování vlakem podpoří stamiliony korun

Střední Čechy – Stamiliony, nad nimiž se nezasvěcenému málem zatají dech, podpoří osobní dopravu na železnici. Pro letošní rok se částka ve středních Čechách téměř blíží dvěma miliardám korun. Vyplynulo to z jednání středočeských radních, kteří v pondělí schvalovali rozpočtové opatření k zapojení účelové dotace ministerstva dopravy na úhradu prokazatelné ztráty ve veřejné drážní osobní dopravě v roce 2018. Přes kraj tak stát posílá Českým drahám téměř 503 milionů korun; přesně to dělá 502 692 251 Kč.

Na Votvíráku se bavilo několik desítek tisíc návštěvníků

Milovice /FOTOGALERIE/ - Na bývalém vojenském letišti Boží dar v Milovicích se 15. až 17. června konal tradiční festival Votvírák, kterým oficiálně začíná letošní festivalová sezóna.

Dopravní značení musí řidiči vnímat rozumně

Střední Čechy – Zdravý rozum musí za volantem vítězit vždy a za všech okolností – na druhou stranu by značky neměly řidiče navádět nesprávně. Jedno i druhé je obzvlášť aktuální v nynější době plné oprav na silnicích spojených s dopravními omezeními. To často upravují i značky ukazující, jak objíždět výkopy, vyfrézovaná místa a další pracoviště.