Vedoucí Trubín se představil na horké tlustické půdě. Hosté dopravili míč do branky již v osmé minutě, ale rozhodčí gól po hlavičce Vlčka neuznal, protože míč opustil hrací plochu. Velká šance byla k vidění v 26. minutě, kdy se Hrabák snažil využít chybu domácího brankáře, ten ale dokázal situaci zachránit. Skóre se změnilo o chvíli později. Bláha si dobře zpracoval dlouhý míč a střelou k tyči poslal Tlustici do vedení. Ve 34. minutě pak domácí zvýšili na 2:0, když se prosadil Linhart. Vzápětí ale hosté dokázali snížit, když domácímu brankáři vypadl míč a Vlček pohodlně skóroval do prázdné branky. Ve druhé půli měli hosté mírně navrch a v 54. minutě se jim podařilo vyrovnat, když se střelou z trestného kopu prosadil Porsch. V 70. minutě pak mohl jít Trubín do vedení, střelu Juppy z malého vápna ale bravurně zneškodnil domácí gólman. Utkání tak skončilo dělbou bodů.

I ve Stašově se body dělily. Domácí fotbalisté se v derby s druhými Praskolesy dostali v prvním poločase do dvoubrankového vedení. Hosté ale po změně stran zabrali a výsledkem bylo vyrovnání na konečných 2:2.
Díky tomuto výsledku se na druhé místo posunula Zadní Třebaň, která vyhrála na půdě Nižboru. Hosté o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase, který vyhráli 3:0.

O překvapení se postaraly Neumětely, které se zatím v letošní sezoně trápí. Šemíci totiž deklasovali třetí Osek 5:0. O vysokém vítězství rozhodli domácí především ve druhé půli, kdy vstřelili čtyři branky.

Vysoká výhra byla k vidění také v Újezdu, který v derby hostil Cerhovice. Domácí celek, kterému se zatím vůbec nedaří, potvrdil, že v derby se mažou rozdíly. Doubravan deklasoval svého soupeře 4:0 a mohl tak slavit první vítězství v letošní sezoně.

Výsledky: SK Nižbor - Ostrovan Zadní Třebáň 0:3 (0:3), branky: Jambor, Palička, Sýkora, diváci: 50, rozhodčí: Müller - Svoboda, Knotek. SK Policie Beroun - FK Olympie Zdice B 3:1 (1:1), branky: Konopáč 2, Soukup - Sluka, diváci: 20, rozhodčí: Mázdra - Svoboda, Chvátal. SK Tlustice - FC Freyburg Trubín 2:2 (2:1), branky: Bláha, Linhart - Vlček, vlastní, diváci: 110, rozhodčí: Hájek - Vlachopulos, Kros. Horymír Neumětely - Slavoj Osek 5:0 (1:0), branky: Kejzlar 2, Šebek Jar., Mastný, Pešta, diváci: 50, rozhodčí: Sekerka - Vodička, Červenka. SK Doubravan Újezd - Union Cerhovice 4:0 (2:0), branky: Kříž 2, Štich, Šebek, diváci: 90, rozhodčí: Vodička - Egrt, Belanský. AFK Loděnice B - Český Lev - Union Beroun B 2:2 (0:1), branky: Novák z PK, Majer - Krůta, Grajcar, diváci: 100, rozhodčí: Krůta - Mázdra, Pos ml. Stašov - Praskolesy 2:2 (2:0), branky: Eichenmann T., Eichemann M. - Hrdlička P., Hacmac, diváci: 150, rozhodčí: Kareš - Závora, Špicl.

 1. Trubín⋌ 8 6 1 1 20:11 19
2. Z. Třebaň⋌ 8 5 2 1 20:11 17
3. Praskolesy⋌ 8 5 2 1 17:9  17
4. Osek⋌ 8 5 0 3 24:16 15
5. Beroun B⋌ 8 4 1 3 22:12 13
6. Tlustice⋌ 8 3 4 1 18:14 13
7. Stašov⋌ 8 4 1 3 17:17 13
8. Cerhovice⋌ 8 3 1 4 17:18 10