Zápasy 14.kola – 28. a 29.3.

So 15:00 Zadní Třebaň – Osek

So 15:00 Cerhovice – Trubín

So 15:00 Praskolesy – Nižbor

So 15:00 Stašov – SKP Beroun

Ne 10:15 Beroun B – Zdice B

Ne 15:00 Loděnice B – Tlustice

Ne 15:00 Újezd – Neumětely

Zápasy 15.kola – 4. a 5.4.

So 10:15 SKP Beroun – Praskolesy

So 16:30 Neumětely – Loděnice B

So 16:30 Tlustice – Stašov

So 16:30 Nižbor – Beroun B

Ne 16:30 Újezd – Zadní Třebaň

Ne 16:30 Zdice B – Cerhovice

Ne 16:30 Trubín – Osek

Zápasy 16.kola – 11. a 12. 4.

So 16:30 Zadní Třebaň – Trubín

So 16:30 Osek – Zdice B

So 16:30 Cerhovice – Nižbor

So 16:30 Praskolesy – Tlustice

So 16:30 Stašov – Neumětely

Ne 10:15 Beroun B – SKP Beroun

Ne 16:30 Loděnice B – Újezd

Zápasy 17.kola – 18. a 19.4.

Ne 10:15 SKP Beroun – Cerhovice

So 17:00 Neumětely – Praskolesy

So 17:00 Tlustice – Beroun B

So 17:00 Nižbor – Osek

Ne 17:00 Loděnice B – Z. Třebaň

Ne 17:00 Újezd – Stašov

Ne 17:00 Zdice B – Trubín

Zápasy 18.kola – 24. a 25.4.

So 17:00 Zadní Třebaň – Zdice B

So 17:00 Osek – SKP Beroun

So 17:00 Cerhovice – Tlustice

So 17:00 Praskolesy – Újezd

So 17:00 Stašov – Loděnice B

Ne 10:15 Beroun B – Neumětely

Ne 17:00 Trubín – Nižbor

Zápasy 19.kola –2. a 3.5.

So 10:15 SKP Beroun – Trubín

So 17:00 Stašov – Zadní Třebaň

So 17:00 Neumětely – Cerhovice

So 17:00 Tlustice – Osek

So 17:00 Nižbor – Zdice B

Ne 17:00 Loděnice B – Praskolesy

Ne 17:00 Újezd – Beroun B

Zápasy 20.kola – 9. a 10.5.

So 17:00 Zadní Třebaň – Nižbor

So 17:00 Osek – Neumětely

So 17:00 Cerhovice – Újezd

So 17:00 Praskolesy – Stašov

Ne 10:15 Beroun B – Loděnice B

Ne 17:00 Zdice B – SKP Beroun

Ne 17:00 Trubín – Tlustice

Zápasy 21.kola – 16. a 17.5.

So 10:15 SKP Beroun – Nižbor

So 17:00 Praskolesy – Z. Třebaň

So 17:00 Stašov – Beroun B

So 17:00 Neumětely – Trubín

So 17:00 Tlustice – Zdice B

Ne 17:00 Loděnice B – Cerhovice

Ne 17:00 Újezd – Osek

Zápasy 22.kola – 23.a 24.5.

So 17:00 Z. Třebaň – SKP Beroun

So 17:00 Nižbor – Tlustice

So 17:00 Osek – Loděnice B

So 17:00 Cerhovice – Stašov

Ne 10:15 Beroun B – Praskolesy

Ne 17:00 Zdice B – Neumětely

Ne 17:00 Trubín – Újezd

Zápasy 23.kola – 30. a 31.5.

So 17:00 Praskolesy – Cerhovice

So 17:00 Stašov – Osek

So 17:00 Neumětely – Nižbor

So 17:00 Tlustice – SKP Beroun

Ne 10:15 Beroun B – Zadní Třebaň

Ne 17:00 Loděnice B – Trubín

Ne 17:00 Újezd – Zdice B

Zápasy 24.kola – 6. a 7.6.

So 10:15 Beroun – Neumětely

So 17:00 Zadní Třebaň – Tlustice

So 17:00 Nižbor – Újezd

So 17:00 Osek – Praskolesy

So 17:00 Cerhovice – Beroun B

Ne 17:00 Zdice B – Loděnice B

Ne 17:00 Trubín – Stašov

Zápasy 25.kola – 13. a 14.6.

So 17:00 Cerhovice – Zadní Třebaň

So 17:00 Praskolesy – Trubín

So 17:00 Stašov – Zdice B

So 17:00 Neumětely – Tlustice

Ne 10:15 Beroun B – Osek

Ne 17:00 Loděnice B – Nižbor

Ne 17:00 Újezd – SKP Beroun

Zápasy 26.kola – 20. a 21.6.

So 10:15 Beroun – Loděnice B

So 17:00 Z. Třebaň – Neumětely

So 17:00 Tlustice – Újezd

So 17:00 Nižbor – Stašov

So 17:00 Osek – Cerhovice

Ne 17:00 Zdice B – Praskolesy

Ne 17:00 Trubín – Beroun B