Osek – Tlustice 4:2

Aktivní hosté zahrozili již ve druhé minutě, Dumský ale ze slibné pozice nastřelil jen domácího brankáře. Domácí se rozjížděli pomaleji a poprvé o sobě dali vážněji vědět až v 16. minutě, kdy si na centr Ungra naběhl R. Čížek, který hlavou mířil těsně vedle branky. O tři minuty později se již domácí radovali, když ideální přihrávku R. Čížka proměnil Doležal – 1:0. Ve 27. minutě mohlo být vyrovnáno, Dolínek ale z hranice šestnáctky mířil jen do tyče. Aktivní hosté poté přitlačili na pilu, branky ale padaly v závěru prvního poločasu na druhé straně. Ve 42. minutě domácí kopali penaltu, Sojkovu střelu sice Červenka vyrazil, dorážka Sojky ale již skončila v brance – 2:0. Ve 45. minutě zahrával Osek druhou penaltu. K míči se tentokrát postavil zkušený Hlavatý, který se nemýlil – 3:0.

V úvodu druhého poločasu se mohla Tlustice vrátit do utkání. Jenže své šance hosté neproměnili. Nejprve ve 48. minutě Bláha usměrnil centr Jelena hlavou těsně vedle branky a v 51. minutě Dumský z dobré šance přestřelil. V 77. minutě si pak Tlustice vypila kalich hořkosti až do dna, když rozhodčí odpískal třetí pokutový kop. Tentokrát se z deseti metrů prosadil Dostál – 4:0. V závěru utkání hosté dvěma brankami dokázali zkorigovat stav. V 83. minutě se nejprve prosadil Keckstein a o tři minuty později snížil na 4:2 Jelen. Definitivní tečkou za utkáním byla stoprocentní šance domácího R. Čížka, který ale mířil vysoko nad branku.

Branky: 19. Doležal, 42. Sojka z PK, 45. Hlavatý M. z PK, 77. Dostál z PK – 83. Keckstein, 86. Jelen. Rozhodčí: Egrt – Špicl, Závora. Diváků: 100. Poločas: 3:0. ŽK: 3:3.

Osek: Křivánek – Procházka, Čížek P., Dostál, Sojka, Ungr, Plešmíd, Hlavatý P. (Komínek), Čížek R., Hlavatý M. (Mudra), Doležal (Volf M.).

Tlustice: Červenka – Souček, Mottl, Keckstein, Trkovský, Turek (Ernest), Bystřický (Hassman), Dumský, Jelen, Dolínek (Ungr), Bláha.