Do extraligy vstoupili Králodvorští logicky s posíleným kádrem. Z prvoligové sestavy zůstal Michal Špalek a Ondřej Glásl. Na post jedničky a dvojky byli angažováni David Štěpánek a Jan Urbánek. V sobotu byla extraliga zahájena prvními zápasy a vstup do soutěže vyšel Králodvorským skvěle.

Hustopeče – Kr. Dvůr 3:6

Stolní tenis, extraliga

Domácí vyhráli úvodní čtyřhru a šli do vedení 1:0. Poté však začali bodovat hostující Štěpánek a Urbánek. Domácí nenašli na tyto dva hráče protihru a šest získaných bodů těchto dvou hráčů rozhodlo o osudu utkání. V Hustopečích dvakrát prohrál Michal Špalek, který však v souboji trojek byl lepším hráčem. Michalovo tažení za vítězstvím zastavil zisk rozhodujícího šestého bodu.

Avex Zlín – Kr. Dvůr 7:0

Stolní tenis, extraliga

V neděli hráli Králodvorští na stolech adepta na titul, a ten svoje kvality potvrdil. Body v hostujícím celku mohl získat vynikající David Štěpánek, ale i on v tomto utkání vyšel po boji naprázdno.

Hořovice – Kr. Dvůr B 3:7

Stolní tenis, český pohár

V sobotu do sezóny vstoupilo i králodvorské béčko, které hrálo druhé kolo českého poháru. Los poslal třetiligový celek na divizní Hořovice a papírové předpoklady byly naplněny. Domácí trojice Jirouch – Chládek – Bazi bojovala, ale na hostující celek Vorlíček – Flíček – Kopřiva neměla potřebnou výkonnost. Králodvorští postoupili přes nebezpečného soupeře a v dalším kole poháru se utkají s ligovým Rakovníkem.