Mokré Lazce – Sokol Králův Dvůr 5:1

Čestný bod v tomto utkání vybojoval Urbánek, který porazil Diducha. Na druhý bod sahal Špalek v zápase s Kleprlíkem, ale odešel těsně poražen 2:3.
Ve středu se odehrálo v Mokrý Lazcích již daleko vyrovnanější utkání. Hosté kladli svému soupeři znatelně větší odpor, ale domácí utkání zvládli.

Mokré Lazce – Sokol Králův Dvůr 5:2

Urbánek v tomto utkání potvrdil, že na Diducha prostě umí a opět svého soupeře přehrál. Vynikajícího úspěchu dosáhl králodvorský Špalek, který porazil seniorského reprezentanta Jančaříka a přidal na účet hostů druhý bod. Je škoda, že se zatím bodově nechytil David Štěpánek, který je nejlepším hráčem Králova Dvora. Ve středu měl Štěpánek blízko k vítězství v utkání s Jančaříkem, ale byl nakonec těsně poražen. K dalšímu bodu měl také blízko Urbánek v zápase s Kleprlíkem, ale po boji tento zápas prohrál 3:2.
Třetí díl této série se bude hrát 14. dubna od 19.00 hodin v Králově Dvoře. Domácí jistě nebudou utíkat z boje a případné vítězství by je posunulo ke čtvrtému zápasu, který by se hrál hned druhý den, tedy ve středu 15. dubna v 19.00 hodin v králodvorské sokolovně. Králodvorští prohrávají v semifinálové sérii 2:0 na zápasy, ale ještě není vše definitivně ztraceno. Fanouškové se mohou každopádně těšit na skvělý stolní tenis, který v králodvorské sokolovně předvedou reprezentanti Jančařík, Kleprlík a Diduch. Věřme, že jim bude zdatně sekundovat domácí trio Štěpánek, Urbánek a Špalek.

Josef Růžička