Trubín - Cerhovice 1:2

První poločas se odehrál ve svižném tempu a přinesl řadu šancí na obou stranách. První nebezpečná akce byla k vidění v 8. minutě, kdy po hrubce Baštáře poslal Hrabák uličkou do šance Kalinu, jeho prudkou střelu ale Kubíček výtečně vyrazil na roh. Standardku Trubína následně Cerhovičtí dokázali odvrátit a hned se z protiútoku mohli dostat do vedení. Hnátek udělal kličku vybíhajícímu Vávrovi, z ostrého úhlu ovšem nastřelil pravou tyč. Cerhovice mohly skórovat i o chvíli později. V šestnáctce se uvolnil Pichlík, s jeho přízemní střelou si ale Vávra poradil. Trubín ovšem nezůstával pozadu a v 18. minutě střílel po rohu pohotově Hrabák. Kubíček opět své spoluhráče podržel. Skóre se nezměnilo ani ve 23. minutě, kdy Grund vyslal z trestného kopu parádní střelu. Gólmana Trubína na brankové čáře zastoupil hlavičkující Karel Vávra. Poté se do šance dostal Trubín. Střelu Hrabáka vyrazil Kubíček jen před sebe, Vlček ale z hranice malého vápna prázdnou branku překopl. Ve 37. minutě se již skóre změnilo. Nepříliš razantní střela Nováka nečekaně před brankářem Kubíčkem o nerovnost změnila směr a skončila v síti. Závěr první půle již další šanci nepřinesl a Trubín tak odcházel do šaten díky šťastnému gólu s vedením 1:0.

Jestliže první poločas byl vcelku vyrovnaný, druhý se hrál jednoznačně v režii Cerhovic. Trubín se po většinu času jen bránil náporu Unionu a to se mu také stalo osudným, když Cerhovice proměnily dvě standardky. Vyrovnat mohl již v 53. minutě Pichlík, jeho pěknou střelu z hranice šestnáctky ale Vávra vyrazil na roh. O čtyři minuty později se dostali do jediné šance druhé půle hráči Trubína. Novák přihrál Hrabákovi, Kubíček ale vytáhl z rukávu bravurní zákrok a tvrdou střelu zneškodnil. V 60. minutě pak stálo při Trubínu štěstí. Při nepovedeném centru Baštáře dopadl míč na stejnou nerovnost, která změnila směr míče při prvním gólu. I v tomto případě byl brankář bez šance na úspěšný zákrok, míč se ale tentokrát odrazil těsně vedle pravé tyče. V 71. minutě se již Cerhovice dočkaly zaslouženého vyrovnání. Na centr Pichlíka si naskočil na přední tyči Grund a hlavou poslal míč pod břevno. I nadále měli Cerhovičtí převahu a o deset minut později se dostali do vedení. K zahrávání trestného kopu z dvaadvaceti metrů se postavil dle očekávání zkušený Grund a míč z jeho kopačky putoval přes zeď přesně do levé šibenice. V závěru si Cerhovice své vedení pohlídaly, Trubín se k ohrožení jejich branky nedostal. Kvalitní výkon podali ve finále poháru kromě hráčů také rozhodčí Hájek, Klečka a Krupa.

Branky: 37. Novák - 71. a 82. Grund. Rozhodčí: Hájek - Klečka, Krupa. ŽK: Vlček, Vávra K. - Hnátek, Kalivoda, Hnízdil J. Poločas: 1:0. Diváci: 100.

Trubín: Vávra P. - Kalina, Porsch, Seeman, Vávra P., Vlček, Vávra K., Kardoš, Novák, Šlégr, Hrabák (84. Pos).

Cerhovice: Kubíček - Baštář, Kalivoda, Grund, Pichlík (89. Zelenka), Hnízdil Z., Hnátek (64. Hnízdil J.), Ječmen (46. Hlavsa), Krumphanzl, Huml, Procházka.