Králův Dvůr – Bohemians Praha 0:3

První poločas se hrál za stálé převahy Bohemians, domácí se ovšem bránili více než srdnatě a hostům toho příliš nedovolili. Pražané se dostali do několika náznaků šancí, žádnou ale nedokázali proměnit. Z první půlhodiny stojí za řeč jen nepřesná střela Kincla a pokus domácího Fulína, který rovněž branku minul. Nejvíce asi domácím zatrnulo ve 38. minutě, kdy Biboko odcentroval a Zbončákova křižná střela z voleje jen těsně minula levou tyč domácí branky. V samém závěru první půle se Králodvorští více osmělili, Winter ale při trestném kopu Podzemského ani při střele Kličky zasahovat nemusel.

Druhý poločas začal velkou šancí domácích, kterou ale Winter s přehledem chytil. Zřejmě zlomový okamžik utkání přišel v 54. minutě, kdy Biboko sestřelil vybíhajícího domácího brankáře, což ale rozhodčí neposoudil jako faul. Králodvorský kapitán Podzemský poté protestoval tak vehementně, že si vysloužil dvakrát po sobě žlutou kartu a musel předčasně ze hřiště. Nerozhodný stav udrželi Králodvorští v oslabení osm minut. Poté se prosadil hlavou Kincl. Po chvíli se domácí dopustili v obraně další chyby a po přihrávce Kincla před prázdnou branku měl snadnou úlohu Diarra. I nadále měli hosté velkou převahu, šance Fenyka a Galbavého ovšem výtečně zlikvidoval Soukup. Konečnou podobu dal výsledku devět minut před koncem utkání Kincl, který po hrubce domácího brankáře doklepl míč z metru do prázdné branky.

Branky: 63. a 82. Kincl, 71. Diarra. ŽK: Bláha P., Sklenář, Podzemský. ČK: 54. Podzemský (KD). Rozhodčí: Paták M. – Paták V., Hajšman. Poločas: 0:0. Diváci: 350.

Králův Dvůr: Soukup – Hybš, Kyklhorn, Klička, Bureš, Podzemský, Spurný (55. Bláha T.), Fulín (79. Procházka), Bláha P., Tlustý, Sklenář (73. Šindelář).

Bohemians Praha: Winter – Macháček, Turtenwald, Obermajer, Zbončák (63. Diarra), Dobeš (71. Fenyk), Galbavý, Kincl (83. Semerák), Biboko, Demeter, Kropík.