Králodvorský trenér Miloslav Kučera si v poslední době soupeře na vlastní oči obhlédl. „Mají velmi kvalitní defenzivu,“ uvedl trenér Kučera, jehož slova potvrzuje statistika. Votice totiž inkasovaly v jedenácti zápasech jen pět branek.

Na druhou stranu mají Votice až jedenáctý útok divizní skupiny A. Vstřelily zatím patnáct branek. „Sice nestřílí hodně gólů, ale jsou schopní, když dají jeden gól, to udržet a vyhrát,“ varuje trenér Kučera, který je ale před utkáním optimistou. „Takovéto zápasy nám vždy vyjdou. Věřím, že to zvládneme. Motivace je určitě větší, než při ostatních utkáních,“ podotkl trenér Kučera, který očekává kvalitní zápas a dobrou diváckou kulisu. „Určitě bude na co se dívat. My se samozřejmě popereme o vítězství,“ uvedl Kučera, který věří, že se v průběhu týdne dají všichni hráči zdravotně dohromady. „Doufám, že přes týden bude vše v pohodě a budeme kompletní,“ dodal Kučera.

Dodejme, že šlágr, ve kterém hostí cábelíci mužstvo Votic, začíná na stadionu v Králově Dvoře v neděli v 15.30 hodin. Pro diváky bude připravena tombola, ve které by hlavní cenou mělo být DVD.