Berounští vstoupili do turnaje skvěle, když už ve třetí minutě zápasu proti Rokycanům vedli 2:0. Skóre otevřel Dáda Švarc, který svůj únik po křídle zakončil přesnou střelou k tyči - 1:0. Netrvalo dlouho a díky důrazu v útoku se prosadil Tomáš Břížďala - 2:0. Zaskočený soupeř poté hru vyrovnal a přišel i kontaktní gól - 2:1. V tu chvíli jakoby Lvíčata polevila a po chybě ve středu hřiště dovolila soupeři vyrovnat na 2:2. Rokycany měly rázem navrch a po chvíli přidaly další gól do berounské sítě. Blížil se závěr utkání, vyrovnání měl dvakrát na noze Dáda Švarc. Štěstí ale v obou případech stálo na straně golmana Rokycan. Nakonec se Berounu přece jen podařilo vyrovnat, naději alespoň na bod do tabulky oživil opět Tomáš Břížďala - 3:3. Kdyby utkání skončilo tímto výsledkem, asi by byli všichni spokojeni. Jenže soupeři se podařilo několik vteřin před koncem zápasu otočit skóre ve svůj prospěch. A tak Beroun vyšel z tohoto zápasu naprázdno, i když dělba bodů by byla určitě spravedlivá.

Do druhého zápasu ve skupině šla Lvíčata s tím, že pokud chtějí pomýšlet na solidní umístnění, musí naplno bodovat! Po skvělé a možná i přímo ukázkové kombinaci útočníků Střešovic ale Beroun prohrával – 0:1. Poté se ale Lvíčatům podařilo po skvělé akci Tomáše Břížďaly vyrovnat – 1:1. Následně se skóre měnilo zásluhou Martina Pecha. Vybojovaný míč ve středu hřiště Pech nekompromisně poslal do sítě – 2:1! V závěru utkání měl Český Lev – Union Beroun ještě mnoho šancí. Pojistku v podobě třetího gólu zajistil Tomáš Břížďala – 3:1.

Poslední zápas ve skupině byl pro Beroun klíčový. Vzhledem k průběhu zápasů ve skupině případné vítězství nad celkem Litoměřic posílalo Lvíčata do finále! Tento zápas začínali Berounští oslabeni o Martina Pecha, který odjel posílit druhou část kádru na turnaj do Dobřichovic. Tato skutečnost přinesla problém pro trenéra Milana Mareše, který již neměl k dispozici dvě kompletní čtyřky. V úvodu utkání si soupeř vytvořil tlak, poté se ale hra vyrovnala.Šance byly na obou stranách. Do vedení poslal Lvíčata opět Tomáš Břížďala, následoval další gól z kopačky Dády Švarce – 2:0. Když poté Lukáš Houška změnil skóre na 3:0, už se Lvíčata viděla ve finále. Avšak přišla ledová sprcha v podobě tří gólů Litoměřic a záhy bylo vše jinak. V závěru utkání podržel Berounské několika skvělými zákroky v brance Víťa Sklenář. O tom, kdo půjde do finále, nakonec rozhodl berounský Lukáš Kasl – 4:3. Ve finále se střetla Lvíčata se silnými Bohemians 1905, favorita ale dokázala zaskočit.

Hned v úvodu finále spálilo duo Švarc - Břížďala šanci skórovat. V 8. minutě již tábor berounských příznivců vybuchl radostí. Tomáš Břížďala poslal Lvíčata do vedení – 1:0. V nervy drásajícím utkání dokázali klokani vyrovnat na 1:1. Poté ale předvedli sourozenci Břížďalovi krásnou akci, na jejímž konci Tomáš Břížďala poslal Lvíčata opět do vedení – 2:1. Když poté Švarc z nemožného úhlu překvapil brankáře, bylo rozhodnuto – 3:1. Český Lev – Union Beroun si tak připsal další cenné turnajové prvenství a skalp slavného soupeře.

Sestava Lvíčat: Sklenář - Břížďalová, Markvart, Kasl L., Kasl J. - Břížďala, Švarc, Pech, Houška.