Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Krajský mladý fotbal, víkend 27. a 28. září

Střední Čechy/ Další díl z fotbalového podzimu mají za sebou i krajské soutěže dorostu i žáků

30.9.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Dorost – Krajský přebor
8. kolo:
Rakovník – Kosmonosy 0:2, 1:0, Jun. Kralupy – AFK Kolín 8:1, 3:1, Brandýs n. L. – Novo Kladno 3:0, 3:3, Slaný – Čelákovice 4:1, 1:2, Velim – FK Kolín B 0:1, 5:1, St. Boleslav – Dobříš 2:1, 3:5, Beroun – Hořovicko 1:5, 4:2, Kutná Hora – Neratovice 2:3, 2:0.
Starší
1. Slaný 8 7 0 1 25:14 21
2. St. Boleslav 8 6 0 2 29:26 18
3. Neratovice 8 5 1 2 19:15 16
4. Kosmonosy 8 5 0 3 20:11 15
5. Hořovicko 8 4 2 2 19:11 14
6. Velim 8 4 0 4 19:11 12
7. Kutná Hora 8 4 0 4 18:12 12
8. Čelákovice 8 4 0 4 18:18 12
9. AFK Kolín 8 4 0 4 20:25 12
10. Kralupy 8 3 2 3 22:17 11
11. SK Rakovník 8 3 2 3 13:13 11
12. FK Kolín B 8 3 0 5 14:19 9
13. Beroun 8 3 0 5 9:22 9
14. Novo Kladno 8 2 1 5 10:20 7
15. Dobříš 8 2 0 6 12:20 6
16. Brandýs n. L. 8 1 0 7 8:21 3
Mladší
1. Kutná Hora 8 8 0 0 22:3 24
2. SK Rakovník 8 7 1 0 19:7 22
3. Neratovice 8 5 2 1 24:8 17
4. Brandýs n. L. 8 5 2 1 24:12 17
5. St. Boleslav 8 5 0 3 26:19 15
6. Beroun 8 4 2 2 19:22 14
7. Hořovicko 8 4 1 3 35:16 13
8. Dobříš 8 4 0 4 20:23 12
9. Slaný 8 3 1 4 21:18 10
10. Velim 8 2 2 4 19:19 8
11. Novo Kladno 8 2 2 4 17:21 8
12. Kralupy 8 2 2 4 8:19 8
13. Čelákovice 8 1 3 4 6:12 6
14. Kosmonosy 8 0 3 5 6:17 3
15. FK Kolín B 8 1 0 7 12:26 3
16. AFK Kolín 8 0 1 7 4:40 1
Dorost – I. A třída
Skupina A
6. kolo:
Jun. Kralupy – Pš. Mělník 0:1, Kročehlavy – Sp. Kladno 7:0, Králův Dvůr – Velvary 3:0, Zdice – Komárov 6:0, N. Strašecí – Tn. Rakovník 0:4, Obříství – Brandýsek 2:4, Libiš – Loděnice 0:3.
1. Kročehlavy 6 5 0 1 33:7 15
2. Pš. Mělník 6 5 0 1 24:5 15
3. Loděnice 6 4 2 0 16:6 14
4. Zdice 6 4 0 2 16:7 12
5. Králův Dvůr 6 4 0 2 20:16 12
6. Komárov 6 4 0 2 15:18 12
7. Brandýsek 6 3 1 2 11:15 10
8. Tn. Rakovník 6 3 0 3 15:9 9
9. Velvary 6 3 0 3 8:10 9
10. N. Strašecí 6 2 0 4 12:20 6
11. Sp. Kladno 6 1 2 3 4:21 5
12. Libiš 6 1 0 5 5:11 3
13. Obříství 6 0 1 5 4:17 1
14. Kralupy 6 0 0 6 5:26 0
Skupina B
6. kolo:
Jirny – Byšice 2:1, Všechlapy – Mn. Hradiště 3:3, Velký Borek – Zeleneč 2:2, Čejetice – Dol. Bousov 5:2, Pěčice – Semice 0:2, Akuma MB – Krnsko 0:3, Kost. Hlavno – Luštěnice 1:4.
1. Jirny 6 5 0 1 17:6 15
2. Čejetice 6 4 1 1 18:10 13
3. Mn. Hradiště 6 3 3 0 22:7 12
4. Luštěnice 6 4 0 2 15:7 12
5. Pěčice 6 3 2 1 12:6 11
6. Semice 6 3 2 1 11:9 11
7. Zeleneč 6 2 3 1 15:10 9
8. Krnsko 6 3 0 3 14:12 9
9. Všechlapy 6 2 3 1 15:14 9
10. Dol. Bousov 6 1 2 3 9:15 5
11. Velký Borek 6 1 1 4 7:15 4
12. Akuma MB 6 0 2 4 7:19 2
13. Byšice 6 0 2 4 5:18 2
14. Kost. Hlavno 6 0 1 5 6:25 1
Skupina C
6. kolo:
Mirošovice – Libodřice 2:2, B. Poděbrady – Kunice 6:2, Ovčáry – Kouřim 7:0, Sn. Poděbrady – Veltruby 5:2, Říčany – D. Kralovice 1:3, AFK Pečky – Kluky 0:1, Český Brod – Paběnice 10:2.
1. Kluky 6 5 1 0 16:4 16
2. B. Poděbrady 6 5 0 1 30:7 15
3. Český Brod 6 4 0 2 30:10 12
4. Ovčáry 6 4 0 2 25:13 12
5. D. Kralovice 6 3 1 2 16:13 10
6. AFK Pečky 6 3 0 3 23:11 9
7. Říčany 6 3 0 3 16:14 9
8. Kunice 6 3 0 3 12:17 9
9. Kouřim 6 3 0 3 13:22 9
10. Mirošovice 6 2 2 2 11:13 8
11. Sn. Poděbrady 6 2 1 3 11:12 7
12. Libodřice 6 0 3 3 8:16 3
13. Paběnice 6 1 0 5 7:27 3
14. Veltruby 6 0 0 6 6:45 0
Skupina D
6. kolo:
Milín – Sedl./Prčice 1:3, Teplýšovice – Sedlčany 1:6, Týnec n. S. – Benešov 0:4, Všeradice – Všenory 2:0, Nový Knín – Votice 1:3, Jílové – Petrovice 2:1, Lety – Průhonice 5:0.
1. Votice 6 4 1 1 21:6 13
2. Sedlčany 6 4 1 1 17:7 13
3. Jílové 6 4 1 1 18:11 13
4. Lety 6 3 2 1 18:10 11
5. Všenory 6 3 2 1 12:9 11
6. Sedl./Prčice 6 3 1 2 9:5 10
7. Všeradice 6 3 1 2 14:15 10
8. Nový Knín 6 3 0 3 17:12 9
9. Týnec n. S 6 3 0 3 13:13 9
10. Milín 6 2 0 4 13:13 6
11. Petrovice 6 2 0 4 11:16 6
12. Benešov 6 2 0 4 12:19 6
13. Teplýšovice 6 1 1 4 6:14 4
14. Průhonice 6 0 0 6 1:32 0
Žáci – Krajský přebor
8. kolo:
Sedlčany – Kosmonosy 7:1, 1:1, Sp. Příbram – SK Rakovník 0:3, 0:4, Vlašim – Beroun 0:0, 1:1, Tn. Rakovník – Jílové 1:3, 0:0, Pš. Mělník – Kutná Hora 0:0, 8:0, Mn. Hradiště – Dobříš 5:1, 2:4, SK Kladno B – Benešov 6:1, 2:1, Čelákovice – Lysá n. L. 3:0, 8:1.
Starší
1. Sedlčany 8 7 1 0 45:6 22
2. SK Rakovník 8 7 1 0 35:3 22
3. Beroun 8 6 2 0 25:5 20
4. SK Kladno 8 5 1 2 31:11 16
5. Jílové 8 4 3 1 17:8 15
6. Vlašim 8 3 4 1 16:9 13
7. Mn. Hradiště 8 4 1 3 14:10 13
8. Čelákovice 8 2 4 2 14:14 10
9. Pš. Mělník 8 2 3 3 7:10 9
10. Benešov 8 2 2 4 14:20 8
11. Kutná Hora 8 1 3 4 5:12 6
12. Sp. Příbram 8 1 3 4 6:19 6
13. Tn. Rakovník 8 2 0 6 7:21 6
14. Kosmonosy 8 2 0 6 4:20 6
15. Lysá n. L. 8 2 0 6 13:35 6
16. Dobříš 8 0 0 8 5:55 0
Mladší
1. SK Kladno 8 7 1 0 33:2 22
2. Vlašim 8 6 2 0 29:2 20
3. Čelákovice 8 6 1 1 35:8 19
4. Pš. Mělník 8 6 1 1 25:9 19
5. Benešov 8 6 0 2 27:8 18
6. SK Rakovník 8 5 1 2 22:7 16
7. Beroun 8 4 1 3 26:18 13
8. Dobříš 8 4 0 4 17:29 12
9. Mn. Hradiště 8 3 0 5 15:21 9
10. Kutná Hora 8 3 0 5 9:38 9
11. Jílové 8 2 2 4 12:34 8
12. Lysá n. L. 8 2 0 6 25:27 6
13. Tn. Rakovník 8 1 2 5 3:15 5
14. Sp. Příbram 8 1 1 6 6:16 4
15. Kosmonosy 8 1 1 6 9:38 4
16. Sedlčany 8 0 1 7 8:29 1
Žáci – I. A třída
Skupina A
6. kolo:
SK Rakovník B – Slaný 1:3, 0:5, Kročehlavy – Sp. Kladno 1:1, 3:3, Rožmitál – Mníšek p. B. 2:6, 9:1, Brandýsek – Beroun B 3:1, 5:1, N. Strašecí – Jun. Kralupy 2:1, 5:0, Velvary – Hořovicko B 8:2, 1:13.
Starší
1. N. Strašecí 6 5 1 0 16:6 16
2. Slaný 6 4 1 1 20:11 13
3. Velvary 6 4 0 2 26:28 12
4. Kročehlavy 6 3 2 1 15:4 11
5. Brandýsek 6 3 1 2 19:10 10
6. Králův Dvůr 5 3 0 2 11:7 9
7. SK Rakovník B 6 3 0 3 10:18 9
8. Sp. Kladno 5 2 2 1 14:6 8
9. Kralupy 5 2 1 2 21:6 7
10. Mníšek p. B. 6 2 0 4 9:12 6
11. Beroun B 5 1 0 4 4:23 3
12. Hořovicko 5 0 0 5 6:22 0
13. Rožmitál 5 0 0 5 8:26 0
Mladší
1. N. Strašecí 6 5 1 0 36:4 16
2. Slaný 6 5 0 1 20:4 15
3. Kročehlavy 6 4 1 1 33:11 13
4. Králův Dvůr 5 4 0 1 15:8 12
5. Hořovicko 5 3 0 2 27:11 9
6. Sp. Kladno 5 2 2 1 22:10 8
7. Brandýsek 6 2 1 3 10:18 7
8. SK Rakovník 6 2 0 4 15:26 6
9. Mníšek p. B. 6 2 0 4 9:30 6
10. Velvary 6 1 2 3 12:33 5
11. Rožmitál 5 1 1 3 15:20 4
12. Kralupy 5 1 0 4 3:11 3
13. Beroun B 5 0 0 5 3:34 0
Skupina B
6. kolo:
Odolena Voda – Velim 4:0, 0:5, Nymburk B – Sadská 2:1, 9:1, Brandýs n. L. – AFK Pečky 4:0, 3:0, V. Borek – Libiš 4:0, 1:1, Pěčice – Semice 3:0, 4:0, Benátky n. J. – B. Poděbrady 1:0, 1:1, FC Mělník – Tuchoraz 2:0, 1:1.
Starší
1. Brandýs n. J. 6 6 0 0 24:1 18
2. Pěčice 6 5 0 1 19:3 15
3. V. Borek 6 4 0 2 17:5 12
4. AFK Pečky 6 3 1 2 18:13 10
5. Nymburk B 6 3 0 3 17:11 9
6. FC Mělník 6 2 3 1 8:7 9
7. B. Poděbrady 6 3 0 3 9:9 9
8. Odolena Voda 6 3 0 3 9:21 9
9. Sadská 6 2 2 2 12:8 8
10. Velim 6 2 1 3 8:11 7
11. Tuchoraz 6 2 0 4 3:11 6
12. Benátky n. J. 5 2 0 3 7:19 6
13. Libiš 5 0 1 4 2:22 1
14. Semice 6 0 0 6 3:15 0
Mladší
1. Pěčice 6 6 0 0 31:6 18
2. Velim 6 6 0 0 29:7 18
3. Brandýs n. L. 6 4 1 1 12:5 13
4. Velký Borek 6 3 1 2 29:10 10
5. AFK Pečky 6 3 0 3 14:13 9
6. Semice 6 2 1 3 23:19 7
7. FC Mělník 6 1 3 2 5:8 6
8. Nymburk B 6 2 0 4 18:23 6
9. Tuchoraz 6 1 3 2 8:14 6
10. Sadská 6 2 0 4 15:26 6
11. Libiš 5 1 2 2 8:9 5
12. Odolena Voda 6 1 2 3 7:17 5
13. B. Poděbrady 6 1 2 3 12:24 5
14. Benátky n. J. 5 0 1 4 3:33 1
Skupina C
6. kolo:
Votice – Sedl./Prčice 2:1, 1:2, Benešov B – AFK Kolín 4:1, 5:2, Týnec n. S. – FK Kolín B 10:0, 7:0, Čáslav B – Malešov 3:0, 2:1, Říčany – U. Janovice 2:3, 3:4, Kouřim – Sázava 3:3, 2:2, Dobřejovice – Čerčany 4:4, 3:3.
Starší
1. Týnec n. S 5 5 0 0 29:2 15
2. AFK Kolín 6 5 0 1 19:4 15
3. Benešov B 6 4 1 1 23:8 13
4. Sázava 6 3 1 2 19:14 10
5. Dobřejovice 6 3 1 2 21:17 10
6. Čáslav B 5 3 1 1 12:8 10
7. Čerčany 6 3 1 2 20:20 10
8. Říčany 6 3 0 3 10:9 9
9. U. Janovice 6 2 1 3 12:29 7
10. Sedl./Prčice 6 2 0 4 20:17 6
11. Kouřim 6 1 3 2 13:15 6
12. Votice 6 1 0 5 6:21 3
13. FK Kolín B 6 1 0 5 8:26 3
14. Malešov 6 0 1 5 5:27 1
Mladší
1. Benešov B 6 5 1 0 29:6 16
2. AFK Kolín 6 4 1 1 29:10 13
3. Říčany 6 3 2 1 23:9 11
4. U. Janovice 6 3 1 2 16:12 10
5. FK Kolín B 6 3 1 2 20:18 10
6. Týnec n. S 5 3 0 2 19:6 9
7. Sázava 6 2 3 1 18:14 9
8. Votice 6 3 0 3 9:10 9
9. Čáslav B 5 2 1 2 10:7 7
10. Sedl/Prčice 6 2 1 3 12:25 7
11. Čerčany 6 1 3 2 18:14 6
12. Kouřim 6 1 1 4 10:25 4
13. Dobřejovice 6 1 1 4 11:27 4
14. Malešov 6 0 0 6 5:46 0

Autor: Vlastimil Dudáček

30.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Na utkání Nový Jáchymov - Chyňava přišlo 240 diváků.
14

Zdeněk Steiner: V Jáchymově se nedělají body lehce

OBRAZEM: V Berouně slavnostně otevřeli babybox

Beroun – V Berouně byl ve čtvrtek za asistence zástupců Středočeského kraje a města Beroun slavnostně otevřen nový babybox. Beroun byl posledním městem ve Středočeském kraji, kde toto zařízení chybělo.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Střední Čechy – Vydrží, nebo lze očekávat změny? Řeč je o pevnosti aktuální středočeské koalice, v jejímž případě se zdá, že navenek vyvřelo dlouhodobější napětí. A vlastně i spory.

Ptejte se fotbalisty Lukáše Sklenáře

Beroun - Hostem Berounského deníku při on-line rozhovoru bude v pátek 20. října od 12 hodin fotbalista Lukáš Sklenář, který nedávno přestoupil do Českého Lva-Unionu Beroun. 

KRÁTCE: V Berouně předají ve čtvrtek Cenu města Marii Holečkové a Karlu Žákovi

Beroun - V sále berounského kulturního domu Plzeňka se ve čtvrtek 19. října uskuteční slavnostní večer ke Dni vzniku samostatného československého státu. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení