Řevnice - Beroun 2:2

Po předchozích nezdarech se tentokrát Berounští hráči předvedli v dobrém světle. "V týdnu jsme si sedli a něco jsme si vyříkali ohledně naší hry. Všichni k zápasu přistoupili, řekl bych, hodně zodpovědně a bojovným, týmovým výkonem jsme uhráli cenný bod," uvedl berounský trenér Vladimír Lacina, který opět nastoupil na postu brankáře.

Vstup do utkání se hostům podařil na výbornou, když se v 10. minutě dostali do vedení. "Po autovém vhazování Michal Novák vyhrál vzdušný souboj s brankářem. Šel tam dost důrazně a před rukama brankáře to hlavičkoval do branky," popsal vedoucí branku Lacina. Řevnice dokázaly vyrovnat ve 35. minutě. "Gól jsme si dali smolně sami. Oni kopali roh na přední tyč a Michal Novák to tečoval tak neštastně, že to skončilo v brance," podotkl trenér Lacina, který dodal, že v prvním poločase měli domácí více šancí. "V závěru první půle nás zmáčkli, měli několik šancí, ale my jsme to předýchali," popsal dění na hřišti berounský trenér a brankář v jedné osobě.

Do druhého poločasu hosté vstoupili s defenzivní taktikou s tím, že budou spoléhat na rychlé protiútoky. "V úvodu druhé půle jsme přežili tlak domácích a několik šancí. Pak nám ale dali takový šťastý gól," nastínil Lacina, který následně popsal druhý gól Řevnic. "Domácí hráč chtěl centrovat, špatně to trefil a zapadlo to přes celou branku do šibenice," podotkl Lacina. S přibývajícími minutami se domácí začali obávat o výsledek. "Oni byli ke konci dost nervózní ohledně výsledku. Od 80. minuty jsme je tlačili. Oni se dost hádali," uvedl berounský trenér, jehož svěřenci se dočkali vyrovnání v 86. minutě. "Martin Šíma prostrčil míč na Michala Nováka, který šel sám na brankáře a placírkou to dal vedle něj," přibližil vyrovnávací trefu Lacina. Ve zbylých minutách se již na výsledku nic nezměnilo a body se tak dělily. "Hodně jsme zabojovali a měli jsme trošku štěstíčka. Vyválčili jsme pro nás velmi cenný bod," podotkl spokojený berounský trenér, který si pochvaloval výkon ligového rozhodčího Fraňka. "Takový výkon jsem v krajském přeboru, co ho chytám neviděl. Pískal na obě dvě sttrany skvěle. Byl to vynikající výkon," chválil rozhodčího Lacina, který již obrátil svou pozornost k příštímu kolu. "Jedeme do Benátek a potřebovali bychom tam také uhrát nějaký ten bod," dodal Lacina.

Branky: 35. Tůma, 65. Šefrna - 10. a 86. Michal Novák. Rozhodčí: Franěk - Asník, Brožek. Poločas: 1:1. Diváci: 150.

Slavoj Řevnice: Zuzka - Rosenkranz, Bezpalec, Bouška, Pecháček - Šefrna, Tůma, Hrubý, Karda - Voborník, Bošanský.

ČLU Beroun: Lacina - Smetana, Frajer, Vopěnka, Choc - Martin Šíma, Grajcar, Miloš Novák (Šíma Mi.), Červenka (Přibyl)- Horel, Michal Novák