Beroun B – Zadní Třebaň 1:0

V prvním poločase měli domácí výraznou převahu a v prvních dvaceti minutách musel Procházka likvidovat šance Michalíka a Grajcara. Berounští neproměnili ani další šance. Hosté víceméně jen bránili, do jediné šance se Zadní Třebaň v první půli dostala ve 39. minutě, kdy Soukupovu střelu zlikvidoval Patejdl. Hned v úvodu druhé půle se Procházka vytáhl při střele Grajcara. V 51. minutě se pak Grajcar prokličkoval do vápna, kde byl faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop. K míči se postavil Krčma a střelou o tyč poslal domácí do vedení – 1:0. Poté byla k vidění vcelku vyrovnaná hra. Hosté mohli vyrovnat v 79. minutě, kdy se v šestnáctce odrazil míč od ruky Vopěnky a rozhodčí ukázal na značku penalty. Jenže střelu Jambora dokázal Patejdl vyrazit. Domácí si poté těsně vedení pohlídali.

Branka: 52. Krčma. Rozhodčí: Záruba – Špicl, Setnička. ŽK: Michalík – Jambor, Andras. Poločas: 0:0. Diváci: 50.

Beroun: Hosnédl – Vopěnka, Lehovič, Frydrych, Krčma, Grajcar, Rys, Urban, Přibyl Martin, Michalík, Přibyl Marek.

Zadní Třebaň: Procházka – Sýkora, Sťastný O. (81. Martínek), Rajtmajer, Pazdera, Andras, Burián, Soukup, Jambor, Osoba, Šťastný F.