A ta více vyhovovala ČLU Beroun. V jeho sestavě se pro mnohé trochu překvapivě objevil David Soukup, který poslední duel krajského přeboru nedohrál. „Musel jsem předčasně odstoupit ze zápasu a odjet do nemocnice, kam jsem šel na chirurgii na šití pusy, skončilo to čtyřmi stehy. Byl to souboj ve vzduchu o balón, kde jsem odhlavičkoval míč před bránu a najednou přilítl stoper Tuchlovic a místo balonu trefil mou pusu,“ popsal zranění Soukup.

Ten i přes hendikep proti Hostomicím zazářil. „Jsem rád za hattrick a nějaké ty asistence na góly, jelikož jsem vůbec neměl nastoupit. Utkání jsem hrál ještě se stehy v puse, o to víc mě těší takovéto zakončení sezony, kdy jsem si zlepšil své individuální statistiky,“ usmíval se berounský střelec.

Hostomicím se nedařilo, ke gólům se dostaly až ve druhém poločase, kdy bylo rozhodnuto. „Nedá se ale říct, že byly Hostomice nějak slabé, v týmu měly pár šikovných kluků. A v minulém kolo vyřadily loňského vítěze poháru Komárov, takže si nemyslím, že by na tom byly nějak hůř,“ řekl David Soukup.

Stejně jako on vstřelil tři góly Luděk Marek, který je vsítil dokonce za jediný poločas po svém nástupu na hřiště. „Nastoupil v poločase a za pár minut už se radoval z prvního gólu. Jsem rád za jeho góly, určitě mu to pomůže po vleklém zranění,“ měl radost z výkonu spoluhráče David Soukup.

Berounu se zvláště druhá polovina podzimu vydařila. Třešinkou byl postup v poháru do jarních bojů. „Oslavy ale probíhaly už jen malé. Připili jsme si na krásné zakončení sezony a tak nějak jsme se rozloučili s podzimem,“ prozradil Soukup.

Jemu i spoluhráčům začíná přestávka. Po Berouně se šušká o tom, že na jaře bude ČLU myslet na postup do divize a třeba i na vítězství v krajském poháru. „Určitě by postup nebo vítězství v krajském poháru byly krásné. Ale nechceme nic vyhlašovat. Samozřejmě chceme vyhrát všechny naše zápasy a uděláme pro to maximum, abychom chytli vítěznou vlnu. Parta v týmu je úžasná a všichni v kabině si rozumí, o to větší panuje pohoda v týmu,“ dodal David Soukup.