Beroun – Benátky 1:4

Hned po pár vteřinách zápasu kopali domácí roh. Jenže nezahráli standardku dobře a hosté z rychlého protiútoku dokázali udeřit. „Brankář vyhodil míč na pravou stranu, která byla volná. Šíma tam zabíhal, ale místo toho, aby to zakopl do autu, tak to chtěl vyřešit fotbalově. Bohužel nastřelil protihráče a oni pak šli do úplně otevřené obrany,“ poznamenal berounský trenér k prvnímu gólu. Berounští se po chvíli oklepali a začali soupeře přehrávat. „Mužstvo to chtělo zlomit. Dostali jsme se i do šancí, ale zklamali jsme,“ uvedl Lacina. Vyrovnat mohl Horel, který ale nastřelil tyč. Do další velké šance se dostal Hájek, jehož střelu ale vyrazil brankář Bejr.

Po půlhodině hry o sobě dali vědět hosté, když se do sóla dostal Kohout. Domácí brankář Lacina ovšem tutovou šanci útočníka Benátek zlikvidoval. „Myslel jsem, že to mančaft nakopne a dáme gól, ale místo toho jsme inkasovali,“ podotkl berounský brankář a trenér v jedné osobě. Ve 36. minutě se Korejza dostal do sóla a tuto šanci s přehledem proměnil. „Šel čisté sólo od půlky. To by se nám doma stávat nemělo,“ má jasno Lacina.

V závěru prvního poločasu pak hosté přidali třetí branku. Hráči Benátek přečetli špatnou přihrávku domácích a poté se do dalšího sóla dostal Šimek, který zvýšil na 0:3. „Šli za první poločas snad pětkrát sólo, to mluví samo za sebe,“ dodal Lacina.

Po změně stran se hosté zatáhli do obrany a hráli to, co potřebovali. „Druhou půli jsme odehráli lépe, ale to se těžko dá hodnotit, protože oni hráli, co potřebovali. Naše produktivita je hrozně špatná. Oni to vzadu hodně zhustili, přesto jsme se tam dostali. Ale ani ty nejvyloženější šance jsme nedali,“ uvedl berounský trenér.

Snížit mohl Osvald, který ale trefil tyč a Hájek v další velké šanci místo přihrávky Neumanovi před prázdnou branku zvolil nepřesnou střelu. A tak udeřili opět hosté. Z penalty se prosadil Hrdina. Beroun zaznamenal čestný úspěch až v 81. minutě, kdy Němec zužitkoval pokutový kop. Beroun tak prohrál 1:4.