Ti také nakonec dokázali přípravné střetnutí vyhrát, tentokrát ale soupeře nedeklasovali, jako v předchozích střetnutích s celky z I.A třídy. Český Lev – Union sice vyhrál přesvědčivě 4:1, dva góly ovšem domácí vstřelili až v závěru utkání.

Beroun – Žebrák 4:1

Domácí fotbalisté vstoupili do utkání hodně aktivně. Berounští soupeře napadali již na jeho polovině, čímž Žebrák zatlačili do hluboké defenzivy. A z převahy brzy vytěžili dvougólové vedení. Berounští se dostali po akci Hájka, který prokličkoval obranou hostů a střelou přes celou branku překonal brankáře Kačírka. Na 2:0 pak zvýšil Němec parádní trefou z trestného kopu, kdy míč přelétl přes zeď a zapadl přesně k tyči. Berounští měli celkově v prvním poločase řadu šancí, které ale neproměnili.

Po změně stran se pokračovalo dle stejného scénáře. Berounští měli převahu, jenže šance neproměnili. Hosté dobře bránili a ojediněle se dostali i k ohrožení berounské branky. Nakonec se Žebrák dočkal snížení, když Dušan Nesnídal vystihl domácím malou domů a obloučkem přehodil brankáře Kučeru. Vzápětí měli hosté šanci na vyrovnání, tentokrát ale kraloval brankář domácích. Poté se ke slovu dostali opět Berounští. Ti ale zahodili, co se dalo. Hájek dokonce neproměnil pokutový kop. Beroun pojistil své vedení až v závěrečné desetiminutovce, kdy se nejprve při rohu prosadil Hála a definitivní podobu dal výsledku Hájek, který zužitkoval sólo.

Branky: Hájek 2, Němec, Hála – Nesnídal D. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Marx.

Beroun: Kučera – Novák, Klička, Vlček, Černý – Němec, Pobiš, Stančík, Šíma Martin – Hála, Hájek. Střídali: Šíma Michal, Petráš, Kolařík.

Žebrák: Kačírek – Mašek, Barborka, Lehocký, Roztočil – Kuška F., Krejčí, Kebrle, Nesnídal D., Nesnídal L. – Dochtor M. Střídali: Raška, Sklenář, Lorenc.