Už v minulém týdnu svěřenci nového trenéra Michala Šilhavého otočili ve druhém poločase utkání proti Tuchlovicím, které po podzimu skončily na druhé příčce středočeského krajského přeboru.

Nový impulz v podobě výměny trenéra očividně zafungoval, byť se jedná teprve o začátek přípravy, tak výsledky proti poměrně silným týmům jsou velmi příznivé.

„Myslím si, že to byl dobrý zápas. První půle a začátek druhé velmi dobrý, kluci makali a hráli naplno. Vedli jsme 4:0, pak jsme dostali dvakrát gól z penalty a jak to tak bývá, tak se utkání zdramatizovalo. Přežili jsme nějaké šance, gólman nás podržel a nakonec to skončilo 4:3. Z hotového zápasu jsme udělali lehkovážnými přihrávkami trošku zbytečné drama a pouštěli jsme soupeře zbytečně do šancí,“ hodnotil druhé utkání na berounské lavičce Michal Šilhavý.

Milan Petr (v zeleném) jako hráč Lán
Cábelíci mají sportovního manažera, posily vybírá kolem komína

Ten je s týmem teprve dva týdny, takže žádnou posilu zatím nepřivedl. „S týmem se pořád seznamuji, poznávám hráče a abych pravdu řekl, tak si myslím, že nikdo nový tam není,“ sdělil Šilhavý.

A jak se na post trenéra ČLU dostal? „To má na svědomí Bříza, (Tomáš Březina, pozn. red.), kterého jsem trénoval na Zličíně. Pak jsme se bavili s předsedou a řekli jsme si, že to zkusíme.“

Další přípravné utkání odehrají hráči Berouna znovu Na Máchovně, tentokrát v sobotu 10. února od 13 hodin s Mýtem.

Beroun - Radnice 4:3 (2:0). Branky Berouna: Horel 2, Tarasov, Trnka.

Beroun zahájil přípravu vítězně, porazil také Radnici 4:3.Beroun zahájil přípravu vítězně, porazil také Radnici 4:3.Zdroj: ČLU Beroun