Beroun vybojoval v Kolíně remízu

Kolín /FOTO/- Fotbalový celek Českého Lva - Unionu Beroun pokračuje v dobrých výkonech. Na půdě silného Kolína, který se netají postupovými ambicemi, hosté vybojovali cenný bod za remízu 2:2.

27.9.2009

Z utkání FK Kolín - Beroun (2:2).Foto: Deník/Michal Bílek

Kolín - Beroun 2:2

Beroun přijel do Kolína v oslnivé formě, předchozí tři duely vyhrál, navíc nedostal gól. Jenomže v Kmochově městě vydrželi hostés čistým štítem pouze osm minut. Po rohovém kopu Macha se hlavou prosadil Zdeňka. Vedení domácích trvalo plných jednadvacet minut. Pak se ukázali hosté. Po ose Osvald - Horel - Neuman předvedl posledně jmenovaný pěknou kopací techniku, když pohotově obstřelil Čižinského.

Góly padaly i po změně stran. Nejprve udeřili opět hostitelé. Štoček napřáhl z pěkné dálky a jeho přízemní projektil skončil v síti. Jenže i na druhý inkasovaný gól dokázali hosté včas reagovat. V 66. minutě se po rohu prosadil hlavičkující Novák.

To byly gólové momenty zápasu. Šancí na vstřelení gólu bylo ale daleko víc. V domácím dresu trefil v 7. minutě Kubát břevno, v 62. minutě šel Svoboda sám na brankáře Lacinu, ten mu však jeho úmysl vystihl.Na druhé straně se mohl prosadit Spousta, ve 25. minutě ale hlavičkoval z malého vápna nad. O dvě minuty později to zkoušel levačkou Němec, Čížinský mu však konečky prstů radost překazil.

Branky: 8. Zdeňka, 53. J. Štoček - 29. Neuman, 66. Novák. Rozhodčí: Pechanec. ŽK: Zdeňka, Šourek, Kalivoda - Osvald, Chroust. Diváci: 180. Poločas: 1:1.

Autor: René Volf

27.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 20 900 Kč

Obsluha zařízení na zpracování kovů OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 20900 kč. Volných pracovních míst: 28. Poznámka: OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ - Místo výkonu práce: Hořovice. Upřesňující informace: obsluha technologického zařízení v nepřetržitém provozu (12 hod. směny, střídá se 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční, 2 dny volno - ranní směna od 7:00-19:00, noční směna od 19:00-7:00 hod.), při výrobě automobilových skel. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování a stravenky zdarma, vyšší nárok na dovolenou, úrazové pojištění a další benefity. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 9:00-16:00 hod. - 720 043 655), e-mailem (na stránkách firmy vyplnit dotazník www.saint-gobain-sekurit.cz).. Pracoviště: Saint-gobain sekurit čr spol. s r.o., Masarykova, č.p. 1404, 268 01 Hořovice. Informace: Ladislav Bukai, +420 311 541 152,602 649 421.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 15 000 Kč

Skláři dutého, lisovaného a technického skla SKLÁŘI DUTÉHO, LISOVANÉHO A TECHNICKÉHO SKLA - SKLÁŘI DUTÉHO SKLA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: SKLÁŘI DUTÉHO, LISOVANÉHO A TECHNICKÉHO SKLA - SKLÁŘI DUTÉHO SKLA - Místo výkonu práce: Nižbor. Požadavky: vyučení/zaučení v oboru, 3 směny, úkolová mzda, nutná praxe, dobrá znalost českého jazyka, spolehlivost, pečlivost, zručnost. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, možnost ubytování v podnikové ubytovně. Kontakt: tel. či e-mailem.. Pracoviště: Rückl crystal a.s., Lánská, č.p. 141, 267 05 Nižbor. Informace: Gerlinda Věšínová, +420 734 807 657.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 200 Kč

Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek PRACOVNÍK/PRACOVNICE PEKAŘSKÉ VÝROBY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: PRACOVNÍK/PRACOVNICE PEKAŘSKÉ VÝROBY - místo výkonu: Beroun, mzda 11000,- Kč + prémie do 30 %, - návštěvní hodiny pro uchazeče o zaměstnání jsou v době mezi 10:00 - 13:00 . Kontakt přes tel. či email. Pracoviště: Pac hořovice s.r.o. - beroun 1, Na Ostrově, č.p. 274, 266 01 Beroun 1. Informace: Vladimír Čadek, +420 311 548 134.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 23 000 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov STAVEBNÍ DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: STAVEBNÍ DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Místo výkonu práce: Beroun. Náplň práce: manuální stavební práce, manipulace se stavebními hmotami, materiály a nářadím. Zaměstnanecké výhody: dobré mzdové ohodnocení. Kontakt: telefonicky (od 8:00-15:00 hod.), emailem, osobně (dle domluvy).. Pracoviště: Strabag a.s. - beroun, Lidická, č.p. 802, 266 01 Beroun 1. Informace: Hanna Bazo, +420 776 490 634.

Z fotbalového utkání I.B třídy Loučeň - Pátek (4:0)
149

Loučeň slaví 125 let od založení

ČFL: Hořovicko - Táborsko B 2:0

Modrobílé Hořovicko urvalo dva body

Basketbalový Nymburk zaplnil poslední místo

Nymburk – ČEZ Basketball Nymburk, úřadující basketbalový mistr republiky zaplnil na své soupisce poslední volné místo pro sezonu 2018/2019, když podepsal roční smlouvu s Američanem Kendallem Smithem.

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.